Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, jó pasi Gordon Ramsay?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, jó pasi Gordon Ramsay?

Figyelt kérdés
2021. máj. 9. 18:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Ha már szakács, akkor Jamie Oliver :-)
2021. máj. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szexi férfi, igen (míg Jamie nem jön be).
2021. máj. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. máj. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen,csak ne ordibáljon.
2021. máj. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem is ordibál, az csak a show.:) Én is bírom őt, hasonló erős a természetem, külsőre más jegyek jellemzőek rám, de a stílusa úgy is kicsit hasonló.
2021. máj. 9. 19:25
 6/17 anonim ***** válasza:
77%

Imádom ezt az embert. Mint személyiség, nagyon szimpatikus, jó humora van és egyébként egy segítőkész ember, elég megnézni a szállodás és éttermes műsorait. Ostobaság kiindulni abból, hogy sokat káromkodik és kiabál, az nagyrészt a show miatt van.

Külsőre a korához képest jól néz ki, de nem az extra, hogy elájulok tőle. Cirka harminc év van közöttünk, szóval ebben ez is benne van. Ha már felmerült Jamie Oliver, akkor számomra Ramsay csak piiiicivel jobban bejön.

2021. máj. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Igen, és osztom 4-es véleményét.

Ha nem ordibál, randiznék is vele. ;)

2021. máj. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Apám lehetne. Szóval nekem nem.
2021. máj. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A személyisége bejön, de az a rágógumi arc katasztrófa.
2021. máj. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#9: rágógumi arc... :) ez jó. Én szimplán úgy mondanám, hogy nekem borzasztóan durvák az arcvonásai. És ez a durvaság ugyebár a mentalitásában is fellelhető. Szóval mint pasi számomra soha az életben. A szakmai elhivatottsága előtt viszont le a kalappal, és ez részemről nem mentegetőzés, emberileg ezt a tulajdonságot nagyon sokra tartom.
2021. máj. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!