Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Belezúgtam a suli legnépszerűb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam a suli legnépszerűbb csajába. 16 vagyok, ö meg oszálytársam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

sajnos tényleg nagyon teccik és talán én is tetszem neki.. tudom hogy azt mondanátok mennyek oda aztán csak tanulni lehet belöle de 1.:tulnagy vesztesség volna ezzel tanulni.. 2.:naponta 3 hasonlo pasit küld el reflexböl. Mit csináljak hogy velem semmiképp se tegye! hogy ha bizonytalan is, meggyőzzem.


kösz a segitséget, ha sikerül, rávésetem a sirkövemre a lap cimét :)


2008. dec. 7. 01:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azzal a sírkővel azért várj még pár évtizedet :) Ha annyi pasit küld el reflexből, lehet azért van mert az illető pasik ahelyett, hogy udvarolnának neki, egyszerüen csak azt kérdezik tőle: mi lenne ha járnánk? Ez néha nagyon kiábrándító tud lenni, főleg a sokadik után. Próbálj a közelében lenni, hogy megismerjen, hívd el bulizni, moziba, aztán csak úgy véletlenül mozi alatt fogd meg a kezét. Ha nem húzza el, akkor... nem kell magyaráznom. :) De ha mégis akkor mozi után elmondhatod neki nyíltan, hogy tetszik Neked, stb és megbeszélitek. Szerintem több esélyed van egy ilyen viselkedéssel, mint egy egyszerü "mi lenne, ha járnánk"-kal.
2008. dec. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy :DD megnézném azt a sírkövet :D na de inkább megküzdök a kíváncsiságommal, gondolom az neked is jobb lesz :)

Haverkodj vele, légy a barátja és csak aztán közöld, hogy szeretnél többet. Beszélgess vele, aztán kérd el az msn-ét.

Ott sokat tudsz vele beszélgetni suli után és ez nem ciki, mert én is sok osztálytársammal beszélgettem. És nyugodtan elkérheted tőle, mondod h felveszed az o.társakat, megadná-e ő is a címét. Aztán ott írhatsz neki arról hogy aznap a suliban milyen idióta volt az egyik tanár, vagy mit kell megtanulni töriből mert elfelejtetted, vagy hogy ő megcsinálta-e már azt a rengeteg angol házit aztán megkérdezed mit csinál, vagy mit csinál a téliszünetben, meg hogy várja-e már stb.

Ha így közelítesz hozzá kedvesen és akkor is bunkó módon elküld akkor meg nem érdemel meg.

2008. dec. 7. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bármit mondasz, 2 lehetőséged van:

1: Odamész.

2: Nem mész oda.

2008. dec. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Srapnel ***** válasza:
100%
Legyél olyan ember, akit tisztelni lehet, legyél vele is kedves, korrekt és emberi. Ennyit kell tenned. A többi az ő dolga. Ha úgy teszel, ahogy most mondtam, akkor ha ki is derül, ha vissza is utasít sem leszel megalázott pozícióban. Érezze ő azt, hogy igen, ő nem kért belőled, de egyébként nincs veled semmi probléma, csak ilyen az élet. De akkor sem lehet úgy próbálkozni, hogy a kudarc ki legyen zárva. Ez az életben majd' mindennel így van.
2008. dec. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legyél gondos. Ne legyél rossz hozzá. Mondjá viccet neki.Kerülj közelebb hozzá.
2008. dec. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!