Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen sorrendben érdemes egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen sorrendben érdemes egy mozis-randit megszervezni? (részleteket lentebb)

Figyelt kérdés

Mivel elhívnák egy lányt randira, aki szereti a filmeket, így ugy gondoltam elvinném moziba, de mivel ott nem sokat lehetne beszélgeni (jobban megismerni egymást), így még azt gondoltam, hogy előtte vagy után beugranánk valahova és/vagy sétálnánk is egyet(pl: hazakisérném, mivel nem lakik közel a mozihoz), így tudunk beszélgetni is, meg azért is jó a mozi, mert mivel nem vagyok egy nagy beszédes fajta (főként ha olyan lánnyal kell aki nagyon is tetszik), igy legalább megvan egy "biztos" közös téma, amiből legalább kitudok indulni, meg talán kicsit felszabadultabb leszek ha már 1-2órát egymás mellett ülünk (lélekben mégjobban feltudok készülni a további programokra+beszélgetésre).

NA DE A LÉNYEG!!!!

Melyik lenne a jobb sorrend:

1. beülünk valahova majd mozi (utána séta) vagy

2. mozi majd beülünk valahova (utána séta)


Hát lehet hogy elég nagy marhaságot kérdeztem, de ez lenne az első igazi randim, és nem akarom elrontani(bár biztos kis bakik lesznek)


Előre is köszönöm a válaszokat!


20F


2010. aug. 23. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem picit mindenképp beszélgessetek előtte egy olyan 10 percet, de úgy gondolom utána is beszélgethetnétek úgy, hogy beültök valahova, majd hazakíséred.

Tehát: kis duma->mozi->beülsz vhova vele->hazakíséred

(szerintem)

2010. aug. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először mozi és utána séta, mert akkor tényleg van közös téma amiről sokat lehet beszélgetni:)
2010. aug. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
előbb a séta. mozi után mindig mindenki álmos.
2010. aug. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Leila3 ***** válasza:
Szerintem ez részletkérdés,ha Te is szimpatikus vagy a leányzónak,akkor nem ezen fog múlni. Kérdezd meg őt nyugodtan,hogy hogyan szeretné ő,hogy lenne e kedve előtte fagyizni,vagy ilyesmik. Persze haza mindenképp kísérd majd el. Sok sikert!
2010. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 köles ***** válasza:
Kérd ki az ő véleményét! Nem a sorrenden fog múlni a dolog. (Így is, és amúgy is jó.) Sok sikert a randitokhoz!
2010. aug. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mozi előtt is beszélgessetek, meg utánna jó ötletnek tartom, hogy beüljetek valahova, ha mindkettőtöknek van hozzá kedve ( mozi után lesz legalább téma) Utána meg be is ülhettek valahova, majd a randi végén kisérd haza, vagyis én így csinálnám!
2010. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 köles ***** válasza:
Na, sikerült ugyanazt írnunk az előttem szólóval.. :-) Ez már jót jelent!
2010. aug. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyértelmű: ha előtte csak néhány percet beszéltek, a moziban nem lesz miről sustorogni. Senki nem suttog ismeretlenhez. Előtte kaja, aztán mozi, aztán amit akarsz. Amúgy meg a legegyszerűbb találkozáskor megkérdezni tőle. :D
2010. aug. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

milyen film?

18/f

2010. aug. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Berlin ***** válasza:
Elsó randin időpazarlás és felesleges a mozi, HA lesz folytatása 2.-3. stb akkor elviheted. Elsőre beszélgessetek, ismerkedjetek.
2010. aug. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!