Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen buktatókat látsz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen buktatókat látsz egy olyan férfival való ismerkedésben/randizásban, aki épp válófélben van?

Figyelt kérdés

Egyrészt zavar, hogy érzelmileg még nincs lezárva a házassága (most költözik majd csak el) másrészt a válás is egy veszteség, amit fel kell dolgozni, meg kell gyászolni. Hogyan tudnék megbizonyosodni róla, hogy nem csak hiánypótló vagyok neki, hanem valóban akar velem kapcsolatot?

Mire figyeljek? Tapasztalatok érdekelnének.



2021. máj. 17. 06:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálam fordított helyzet volt, mert a lány volt válófélben anno, plusz ott volt a 2 gyereke is. A tapasztalatom az, hogy aki válófélben van, még érzelmileg valamilyen szinten kötődik a másikhoz, nehéz arra a bizonyosságot meglátni, hogy valóban téged akar, ráadásul egy válás van akinek egy kisebb trauma és sok időbe is telik,először is ezt az időt kell tudnod kivárni, a többit csak utána tudod majd felmérni, akkor derül ki igazán milyen köztetek a viszony.
2021. máj. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt hogy biztos nem egy ujabb házasságba és gyerekcsinálásba akar majd beleugrani, hanem élvezni a nőket, meg az életet és valahol örül is, hogy megszabadult a kötöttségektől és a heti 1 gyereklàtogatast is csak kibírja illedelemből.
2021. máj. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szabad olyannal kezdeni, aki válófélben van, hiszen egyik kapcsolatból ugrik a másikba, avagy kamuzik a válásról. Házasság jobb esetben komoly dolog, évek óta együtt voltak, együtt tervezték leélni az életüket. Nem hiszem, hogy pár hónapon belül fel lehet dolgozni és továbblépni.
2021. máj. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Időtöltésnek, gondolatelterelőnek jó leszel
2021. máj. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, azért az is számít, hogy van-e gyerek, vagy a mostani felesége terhes-e. Ha igen, akkor nagy kérdés, hogy mi lesz a gyerekkel, egyrészt ha veled lesz valóban a férfi, akkor neked ugyanúgy nevelned kell másét, ráadásul ott lesz az igazi anyja mindig a háttérben és a férfinek is mindig lesz kötöttsége a volt feleségéhez, a gyerek miatt. Ha gyerek nincs, akkor ott van az, hogy elvált ugyan, de akar-e újra házasodni, esetleg gyereket és az sem mindegy miért vált el, mert ha kötődést nem akar, akkor nincs esélyed hosszú távon.
2021. máj. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

van gyereke, nekem is van, ellenben az összeköltözés nálam nem opció, habár független vagyok én is. De az, hogy mi ennek az oka, egy másik történet.

Sajnos én is úgs érzem, hogy ez nagyon korai egy új kapcsolatra, nekem válás után 1 év volt, amíg el tudtam kezdeni ismerkedni:(

2021. máj. 17. 08:23
 7/20 anonim ***** válasza:

Én is így kezdtem bele újba olyannal, aki dettó. Bár az igaz, hogy már mindketten külön éltünk minimum egy éve, úgyhogy csak papíron voltunk házasok. Hát azóta is csodálkozom, hogy kibírtuk, mert ez tényleg nagyon bizonytalan időszak, az ember óhatatlan hasonlítgatja a másikat az előzőhöz, akkor is,ha tudja, hogy nem szabad, meg tele van türelmetlen szeretethiánnyal, ami miatt kivetít egy csomó mindent, és mindig ott a kiskapu, amíg ki nem mondják a válást, hogy jól döntött-e, pláne a gyerekek miatt. És ugye maga a válás is mostanában kb. 6 hónap onnan, hogy beadják a papírokat, plusz gyerekeknél még egy tárgyalás, mostanában kb. 1-2 hónap különbséggel (ha nincs épp nyári szünet), ha meg közös megegyezés sincs, akár két év huza-vona lehet a fizetnivalók felett. És addig ott lebeg a másik, folyton kommunikálni kell vele és lehet vigasztalni meg elbizonytalanodni a bűntudatától... stb. Szóval rizikós. A mai eszemmel nem így csinálnám, nem voltam rá még kész, csak sodródtam, ugyanakkor nagyon nagy segítség és annyi öröm volt ebben az időszakban az új párom, és hát még megvan, és a rózsaszín köd múltával is úgy látom, hogy pont nekem való - szóval jó sült el :)

Korai összeköltözősdit gyerekekkel biztos nem lehet játszani, nem is szabad bevonni őket, amíg nem vagytok biztos magatokban. Szóval ez elég sok logisztikát igényel.

2021. máj. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Minden helyzet más és minden ember más.

Ha szeretitek egymást és összeköltözést sem tervezel, akkor ne aggódj feleslegesen.

Nincs olyan, hogy X idő kell feldolgoznia. Sok házasság már évekkel előbb véget ér érzelmileg, mint Hogy hivatalosan kimondják.

2021. máj. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#8: ő is ezt mondja, hogy érzelmileg már évek óta vége a házasságának és nem érzi korainak....

#7: és mi az, amit másképpen csinálnál, ha támogatott is érzelmileg a helyzet és tényleg dúl a szerelem azóta is?

2021. máj. 17. 08:50
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy ilyen helyzetben túl sok a buktató még akkor is, ha érzelmek vannak, de lehet ebből jó kapcsolat.
2021. máj. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!