Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin hogyan adjam elő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin hogyan adjam elő partiképesen hogy gyári munkás vagyok? Kezdenétek amúgy gyári munkás pasival lányok?

Figyelt kérdés

A fizetésem finom.

F/30


2021. máj. 19. 18:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
58%

"két diplomás hölgyet néztél ki, akinek az ember a diplománál kezdődik"

Na és mi a helyzet a nemzet szerelmespárjával?

2021. máj. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
26%
Gusztustalan, hogy ennyire lenézőek, beképzeltek a nők. A diplomás nők talán nem kakilnak, vagy mire vannak annyira oda magukért?...
2021. máj. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
79%
Napi literes asztali Koccintóst lelötttyintetted már, idióta? 😆
2021. máj. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
79%

"két diplomás hölgyet néztél ki, akinek az ember a diplománál kezdődik"


A munkás az nem ember? Ez milyen undorító szöveg... Hova fognak még süllyedni a diplomás nők?

2021. máj. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
62%

#14 #12


Ha jól keres, ÉS intelligens, akkor mind1 mivel foglalkozik. Az első hosszabb kapcsolatom egy burkoló pasival volt. Imádtam!


De tegyük fel, hogy összejövök a gyári melós Balázskával, aki jo esetben keres kb 180 nettot...

(Én ennek több mint a ketszeresét) Én imádok wellneselni, etterembe járni, egzotikus helyekre utazni, izgalmas programokat szervezni, (amik többsegében pénzbe kerülnek) - tudnád fizetni a részed? Vagy mit gondolsz? - Majd osszejovunk, es anyuka lakásaban, a régi gyerek szobában számolgatjuk a virágokat a tapetán?

2021. máj. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
60%
Én nem, veled meg főleg. De egy gyári munkás csajnál próbálkozhatsz, Bazsi.
2021. máj. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is voltam gyárban, és 290 körül volt a nettóm, igaz sokat túlóráztam, de megérte.
2021. máj. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 peca1000 ***** válasza:
44%
Operátorként dolgozok egy nagy cégnél. Mond ezt.
2021. máj. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Gyári melósként 240-260 körül keresek. Nekem egyedül még elég. Családalapítást már nem igen mernék bevállalni, bár van egy kis félretett pénzem...de a mai világban az is a ló nemesebbik szervével egyenlő. De amit írni akartam: Van egy haverom, aki szintén gyári melós, neki van barátnője, együtt is élnek, a hölgy is gyári munkás. Ebből következik, hogy próbálkozz te is gyári munkás nőknél, hátha összejön.
2021. máj. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Közgazdász nő vagyok, a vőlegényem szerkezetlakatos egyéni vállalkozó. Mielőtt megismerkedtünk indította a vállalkozását pár hónappal, azelőtt ő is gyárban dolgozott. Kb annyit keresett mint én most. Azóta már többet.
2021. máj. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!