Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális ez a pasas? Párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a pasas? Párkapcsolat miatt regisztrált fel, rám ír ismerkedni, majd utána azt írja, hogy mégsincs kedve, mert ő itt csalódott a nőkben? Aztán meg alig beszélget velem, de nézegeti a profilom?

Figyelt kérdés

Amikor meg rákérdezek, hogy minek nézegetsz, azt írta, hogy nem szabad? Mondom, mi értelme, láthatóan úgyse érdekellek. Azt mondja oké, gondold ezt.

Aztán egyszer azt írja, hogy nem akar itt semmit, meg telón sem webcamon beszélni, mert Ő a személyes találkozás híve. Aztán meg azt, hogy legyen barátság extrákkal.... Aztán meg elküld a francia, hogy ne írjak többet, mert az elején is megmondta, hogy elment a kedve a netes ismerkedéstől. Az ilyen minek van fenn?



2021. máj. 28. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én azt nem értem ebben a történetben, hogy minek folytatod a beszélgetést az első ilyen után?
2021. máj. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
XDDD mi a halál
2021. máj. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az olyanokat nem értem, akik szóbaállnak ezekkel.
2021. máj. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Jajj, menekülj ettől. Ezzel akar érdekessé válni a szemedben és a függőjévé akar tenni.

Úgy látszik, el is érte a célját, mert kattogsz rajta.

De hallgass rám és engedd el még most, mert az ilyen a kapcsolatban is csak játszmázik.

2021. máj. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább te minek írogatsz az ilyennek?
2021. máj. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont annyira normális mint te, aki ezek után is fut egy ilyen hulladék után, miközben normális ember már az első ilyen után soha többet nem írna neki.
2021. máj. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!