Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A Tinderen lehet párt találni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinderen lehet párt találni, vagy inkább szexpartner kereső?

Figyelt kérdés
2021. máj. 30. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
2.
2021. máj. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

Is is. Most így hirtelen több part is tudok akik ott jöttek össze, vannak akik több éve. És vannak akik már házasok is.

Szval nem a hely számít hogy épp tinderen vagy hol :)

2021. máj. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
18%
Elég sok szex összejött. 30-40. De idő, pénz... F
2021. máj. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
párt is lehet, persze. hozzáállás kérdése. nekem nem egy hosszú kapcsolatom onnan van
2021. máj. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ki mire hasznalja. rengeteg ferfinal latom kiirva, hogy komolyat keres es ismerek is parokat, akik tinderrol jottek ossze es evek ota egyutt vannak.

ha neked komolyak a szandekaid, csak egyertelmunek kell lenni ezzel kapcsolatban, talalni fogsz komolyat az ellenkezo nemuek kozott is.


viszont az is teny, h sokan (foleg ferfiak) csak szexet keresnek. altlaban ok azok, akik azt hiszik, hogy a tinder olyan, mint egy automata, csak megnyomsz egy gombot es szebbenel szebb lanyok ugranak a farkadra. es ok azok, akik csalodottan, habzo szajjal szidjak az appot, hogy ez egy szar es nem jo semmire.

2021. máj. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindent lehet. Tinder pontosan azt hozza neked, ami a valóság is, csak a sok hazugság nélkül (pl. hogy nőknek belső számít meg hasonló fаszságok). Jól nézel ki azt kapsz ott, amit akarsz, ha tartós kell, akkor azt, ha nem, akkor azt.
2021. máj. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En itt ismerkedtem meg a mostani párommal is😊
2021. máj. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi Tinderen jöttünk össze a barátnőmmel, 3 éve vagyunk együtt.

(F/28, N/25)

Én fizikus vagyok, ő közgazdász. (Én átlagos, ő nagyon szép:)

2021. máj. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!