Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez féltékenységi roham "ismere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez féltékenységi roham "ismeretlenül" vagy mi ?

Figyelt kérdés

Az a szitu, hogy követek egy táncost (férfi) Facebookon,aki szimpatikus személyiség. És kommenteltem az egyik videója alá. Ahogy több ezer más nő is. Erre rákommentelt az én kommentemre egy másik férfi, akivel kép alapján, egy edzőterembe járhatok, hogy "ti nők nem tudjátok kiért vagytok oda". Úgy, hogy kinn volt egy fotó a barátnőjével.

Megjegyzem, mi soha nem beszéltünk, ha Ő az a fitness teremből.

Ez milyen reakció egy férfi részéről szerintetek, aki nem is ismerek, csak max láttam ?



2021. máj. 31. 00:08
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Inkább arra gondolnék, hogy ismeri, és tud róla dolgokat.
2021. máj. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem irigy lehet a táncos srácra, nem tetszik neki, hogy sok nőnek bejön, ennyi.
2021. máj. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De miért pont rám írt több ezer női kommentelő közül? Furcsa
2021. máj. 31. 00:48
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem tök véletlen, ne gondolj bele ennyit...
2021. máj. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Komolyan azt hiszed, hogy egy srác, akinek párja van, és sosem beszéltetek, annyira belédzúgott, hogy kommentelget neked, amikor más férfit dicsérsz? Lehet kicsit sok romantikus filmet néztél. :D
2021. máj. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5. Nem. Csak volt egy idő, amikor a teremben nézegettük egymást elég nyilvánvalóan, viszont sosem beszéltünk. Én akkor is úgy vettem észre, hogy bejövünk egymásnak, de csesztem rá, mert sejtettem, hogy lehet valakije. Szinglinek túl jó.
2021. máj. 31. 01:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!