Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőknek az a problémájuk, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek az a problémájuk, ha nyomulnak rájuk a férfiak vagy az, ha nem nyomulnak rájuk?

Figyelt kérdés
2021. jún. 3. 12:44
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
79%

Én azt szeretem, ha békén hagynak. Ha ismerkedni akarok és társkeresőn vagyok, olyan írjon rám, aki komoly kapcsolatot keres, ahogy ezt az adatlapomon írom is.

Baráti jelleggel szívesen ismerkedem össze jó fej emberekkel hobbi, munka kapcsán, kulturális rendezvényen. De ne nyomuljon, hanem barátkozzunk össze, aztán meglátjuk, akarjuk-e tovább vinni a dolgot vagy sem.

2021. jún. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
79%

A férfiaknak az a problémájuk, hogy nyomulnak rájuk a nők vagy az, hanem nyomulnak rájuk?


Kb. ennyi értelme van ennek a kérdésnek. Tízmillió ember él az országban és mindnek teljesen más az igénye.

2021. jún. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
91%
az a problemajuk, ha a ferfiak nem figyelik a visszajelzeseiket es akkor is nyomulnak, ha a no nem kivancsi rajuk, vagy ugy nyomulnak, ami mar terhes es kinos.
2021. jún. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
94%

Ostoba kérdés.

Bizonyos IQ szint felett nem általánosítunk. Ahány nő, annyi féle igény, illetve helyzettől is függ.

2021. jún. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
15%

Köszönjük az értelmes választ 2-es!

Nem is számítottunk a fajtádtól másra.

A válasz. Minden ember , minden nő más. Van aki azt szereti ,ha nyomulnak rá, körül udvarolják stb... . Van aki azt ha békén hagyják.

2021. jún. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
16%

"akkor is nyomulnak, ha a no nem kivancsi rajuk"


Aztán amikor abbahagyja a férfi a nyomulást, töketlennek hivja a nő mert nem elég kitartó.

2021. jún. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Akkor van probléma ha nem a megfelelő férfi nyomul rájuk. :)
2021. jún. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

#6 ezt hol álmodtad? Vagy láttál egy ilyen kérdést gyakorin, és levontál belőle ilyen nagy következtetéseket?

Szerintem ritka az a nő, akit nem zavar, ha olyan férfi nem adja fel a nyomulást, aki nem vonzó számára. Nem is értem ennek a logikáját.

2021. jún. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
97%

6: neked se sok nohoz volt kozod, ugye?


ezzel arra utaltam, hogy a kover szakmunkas jozsi ne kezdjen el nyomulni ram az utcan, ha ra sem nezek. erted?

2021. jún. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Én pl nem szeretem. Más nő meg igen.

Bármily hihetetlen, nem ugyanolyan az összes nő.

2021. jún. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!