Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szerintem gáz, hogy 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gáz, hogy 5 hónappal a történtek után kér bocsánatot? Meg egyáltalán, hogy még írni mer?

Figyelt kérdés
Röviden, rám írt anno ismerkedés céljából, aztán úgy tett mint, aki baromi elfoglalt, konkrétan 2-3 naponta írt rám. Ezt megelégeltem, mondtam, hogy ne haragudj, de ez így nem ismerkedés. Akkor jött ez a hülye szöveg, hogyha valaki elfoglalt, akkor nem tud mindig velem foglalkozni. Mindig? Meg 2-3 naponta? Nem én kezdeményeztem. Vitáztunk. Letiltott. Most rám írt, hogy nagyon sajnálja a viselkedését, adjak neki új lehetőséget. Az elején változott valamit a hozzáállása, aztán megint 2-3 nap. Közben írt, hogy találkozzunk péntek délután. Megbeszéltük. Majd eltűnt randi előtt. Nem értem el. Aztán megint letiltott, mert kiosztottam. És bingó, most ismét jelentkezett, hogy sajnálja a viselkedését és reméli jóvá teheti. Most megírtam, hogy bocsi, de többet soha ebben az életben nem szeretnék veled beszélni. Hát normális az ilyen? Mit képzel ez? Meg bocsánatot nem rögtön szokott egy normális ember kérni, már nem azért?

2021. jún. 8. 18:22
 1/6 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Huh, te még szóba állsz ilyenekkel? Komolytalan a tag. De mi fogott meg ennyire benne, hogy róla kattogsz?
2021. jún. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Normális ember az után kér rendszerint bocsánatot, miután leesik neki a tantusz. Mondanám neki, hogy köszönöm, fogadom, a kövi emberrel jóvá teheti.
2021. jún. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak szerinted gáz. Nem kell vele foglalkozni.
2021. jún. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem talált valaki érdekesebbet és mikor vele nem jött össze, felvette veled újra a kapcsolatot, hátha.

Jól tetted, hogy elküldted!

2021. jún. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tényleg gáz amit csinált.


Viszont bocsánatot kérni sosem késő...

2021. jún. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem olyan is volt már, hogy több mint másfél évvel később kért bocsánatot, elmondta hogy én vagyok számára az ideális nő, akit minden más nőben keresett eddig. Mondtam neki, hogy erre egy kicsit későn jött rá, mert már egy jó ideje van olyan barátom, aki tényleg szeret és megbecsül.

Az ilyeneknek ne adj újabb esélyt, mert nem fog változni és nem tudja értékelni azt amije van, csak akkor, amikor ő már nem kell neked. Hosszútávon teljesen tönkretenne lelkileg, úgyhogy inkább ne is válaszolj neki és ismerkedj rendes férfiakkal, akiknek nem 2-3 naponta jut eszükbe írni (mert azért akármit is dolgozik, biztos nem 3 napon keresztül szünet nélkül, evés és alvás nélkül műveli ezt, közben is simán el lehetne küldeni 1-2 üzenetet).

2021. jún. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!