Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez már jelenthet mèlyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már jelenthet mèlyebb èrzelmi kötődèst?

Figyelt kérdés
2 ève ismerem a fèrfit. Mostanában közelebb kerültünk egymáshoz. Szervezünk közös programokat, több időt töltünk kettesben. Nincs mèg kimondva semmi nyilván.Nagyon gyakran csinálja azt hogy átölel ès csak nèz a szemembe hosszú percekig. A vègèn általában mindig megcsókol🥰 De csók közben is szokta hogy elveszi az ajkait ès nèzünk egymás szemèbe. Ez már jelenthet a rèszèről èrzelmi kötődèst? Ha kettesben vagyunk mindig csókolgat,szorosan ölel,puszilgat. Nem akarok rá rontani mèg ezzel a kèrdèssel 🙂 De ha magamból indulok ki, nekem ez csak èrzelmekkel megy. Nem sima szimpátiával. Köszi ha segitetek a vèlemènyetekkel🙂

2021. jún. 9. 23:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Ez egyértelműen mélyebb érzelmi kötődés. Bőven túl van a szimpátián
2021. jún. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Ha már csókolgat az már nem egy mélyebb érzelmi kötődés manapság?
2021. jún. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nálam a csók is mèlyebb igen. De ki tudja kinèl mi
2021. jún. 9. 23:13
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Csak magamból tudok kiindulni, de igen, elég valószínű, hogy már nem csak simán szimpatikus vagy neki, ez annál már többre enged következtetni.
2021. jún. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így nem lehet megválaszolni. Tapasztalatok alapján sajnos sok ember simán csinál ilyet, és még ettől komolyabb dolgokat is, mindenféle érzelem nélkül.


Inkább azt nézd, hogy egyébként hogyan áll hozzád. Mindig keres-e, figyel-e rád, érdeklődik minden kis apróságodról, stb.

2021. jún. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerjük. De igen, benne van, hogy nem azért csinálja, mert annyira szeret, hanem neki így esik jól és "kiéli" magát.

Miért nem lehet beszélni? Mondjuk, ha elég naiv vagy, könnyen átráz. Hány évesek vagytok?

2021. jún. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ő 33, èn 28. Persze nyilván nem ismeritek ez alapján amennyit leirtam. Beszèlünk mindenről egyèbkènt de ő nehezebben tud megnyilni amit èn tudtam az elejèn is. Tegnap beszèltünk arról is hogy nem rövid távra tervez szóval nem szeretne elsietni semmit. Mindent megkèrdezek de mèg nem akarom ezt az èrzelmi rèszèt. Ilyen èlmènyem mèg nem volt hogy valaki igy nèzzen csendben meg ha megcsókol ès elhúzza az ajkát mosolyog aztán újra csókol. Nèha csók közben is mosolyog ès olyankor mèg jobban oda húz magához. Lehetsèges hogy nincs èrzelem de èn ezt èrzelem nèlkül nem tudnám
2021. jún. 10. 09:19
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Te nem, de sajnos sokan igen, hidd el. Szóval ez még tényleg nem jelent, más jelek árulkodóbbak lehetnek. De légy türelemmel, majd meglátod hogyan alakul.
2021. jún. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, fura, hogy még ilyet nem láttál, nagyon sokan csinálják. Azt meg ugye hagyjuk is, hogy mennyien tudnak érzelem nélkül csinálni bármit is. Nekem az a fura ebben, hogy valaki bejelenti, hogy nehezen nyíló ember, de ezt meri csinálni azért. Az eleje meg mindenhol szép. Emiatt figyelnék, mert a vége az lesz, ha nem jön össze, hogy dehát ő megmondta...
2021. jún. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem mondta ő sem hogy nehezen nyilik. 2 ève ismerem nyilván nem ilyen tèren de volt hogy mesèlt csajokról anno. Azèrt gondolom hogy ez nem menne neki èrzelem nèlkül mert mondta hogy ő nem ez a tipus. Nem is fekszik le egy èjszaka miatt senkivel ami szerintem becsülendő.🙂 Fura hogy nem láttam ilyet igen...10 èves kapcsolatban voltam idáig. Ott mèg csók se nagyon volt🤷‍♀️
2021. jún. 10. 18:31
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!