Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerinted fog keresni a pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted fog keresni a pasi, ha egy kicsit részegen mentem el a randira tegnap? (mint alkoholista) Ti mit tennétek? Adnátok esélyt, vagy ennyi volt? N/24

Figyelt kérdés

Alkoholista vagyok. Igen, ilyen fiatalon és nőként rengeteget ittam és mindig szétcsaptam magam sajnos, mert sok minden bántott az életben és nem tudtam feldolgozni a dolgokat.

Az volt az újévi fogadalmam, hogy többet nem iszok, kész és vége, leteszem az alkoholt. Van ital itthon, de egész évben megálltam hogy ne igyak egy kortyot se, pedig rettentő nehéz volt.

Ismerkedek mostanság, és két nagyon rossz randi után múltheten végre találtam egy pasit, aki nagyon a zsánerem. És elvileg ő is írta, hogy nagyon bejövök neki.

Tegnap találkoztunk délután, de egész nap nagyon stresszben voltam. Nem tudom miért, féltem, hogy nem tudom önmagam adni, és nem fog menni, nagyon durván pánikoltam. Mire arra az elhatározásra jutottam, hogy muszáj innom. Nem ittam sokat, pálinkát 2 pohárral, de az biztos, hogy érződött rajtam. Nem ütöttem ki magam, csak éppen annyira volt elég, hogy ne legyek ideges.

Aztán elmentem a randira, elég jól alakult, kávéztunk és elmentünk pizzázni is. Nagyon sokat beszéltünk. Beismertem neki, hogy ittam 2 pohárral otthon, mert nagyon ideges voltam. Nem tűnt csalódottnak, azt mondta megérti, semmi gond.

Szerintem szimpatikusak voltunk egymásnak, de nem tudom, hogy az ital miatt most mit gondol rólam. Úgy váltunk el, hogy még beszélünk, de nem ismertem be neki, hogy alkoholista vagyok. Viszont nem tervezek többet inni, mostmár nem is vagyok ideges. És nem is kívánom az alkoholt.

Saját magamat sem értem, hogy miért tettem, igazából csak fájt a fejem tőle, és a hatása a randi végére kiment, szóval adtam egy pofont a szarnak, nem segített semmit, csak rontott.

Szóval úgy váltunk el, hogy még írunk. De én nem akarok nyomulni, pedig nekem nagyon-nagyon tetszik a pasi, de nem akarom, hogy úgy tűnjön, hogy nyomulós levakarhatatlan vagyok, inkább várom, hogy ő keressen. Azt beszéltük, hogy ezen a héten is még mindenképp találkozunk.

De most arra gondolok, hogy lehet csak azért mondta, hogy ne bántson meg, és jópofizott, mert azóta sem ír. Persze meló van és minden, de úgy is.

Tényleg stresszelek, mert ez olyan első látásra szerelem nálam, tudom hogy erős kifejezés, de tényleg így van. Annyira nem stresszelek, hogy igyak, azt soha többé.

Szerintetek kiábrándult belőlem a pia miatt? Vagy még esélyem? Másra sem tudok most gondolni, egész nap ezen jár az eszem. Férfiak, mit tennétek ti, vagy mit gondoltok erről?



2021. jún. 14. 12:26
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
56%
Ennyi volt. Alkesz nem kell.
2021. jún. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
15%
Ha fullos, minőségi punci vagy, akkor párszor meg fog rakni, ha van esze.
2021. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
67%
Hát ez nagyon nagyon gáz, ne haragudj, hogy ezt mondom. Nálam elvágtad volna magad. Ezzel, hogy itt esküdözöl, hogy nem iszol, magad akarod meggyőzni, nem minket.
2021. jún. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
71%

előfordul, semmi baj. Ha tényleg le tudod tenni.

Nem tudom, mióta ittál. Most egy fél éve állod, s ez jó!

Ha bejöttök egymásnak, lesz még randi, s a 12-en ezen a történeten jót nevettek együtt.


44/F

2021. jún. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Neki ezt nem mondtam el, nem meséltem a múltamról. Meg eleve nem indítanék így senkinek. Mindenkinek vannak szerintem titkai a múltból. De majd ha bensősegesebb lenne valakivel a viszonyunk, akkor elmondanám. Őszinte voltam, elmondtam hogy ittam, tudtam hogy érződik amúgy is. De nem viselkedtem másképp, mint általában. Nem esküdözök, mert most is megtörtént az elcsábulás, de tényleg nem is kívánom már a piát. Rosszul is aludtam miatta, ezért nem is kell többet. De baromi ideges voltam egész nap tegnap, nem akartam full hülyének tűnni, aki vért izzad egy randin, annyira ideges. Mostmár megismertem, le van tisztázva, tudom milyen, nem kell alkohol!
2021. jún. 14. 12:37
 6/37 anonim ***** válasza:
84%
Bocs, de ha egy randis stressz meg tudott ingatni, akkor nem lesz ez valami stabil leszokás. Plusz sokaknak nem tetszik, ha kiderül, hogy alkesz az illető. És ez tök érthető.
2021. jún. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
29%
Hvmi hadonlo.kaliber vagx drogos laza csavo, akkor biztos.
2021. jún. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
43%
*ha vmi hasonlo kaliber a srac
2021. jún. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy nem drogos. Teljesen normális, kedves, jó a humora, nehéz munkája van, nagyon jól néz ki, nagyon jól öltözik, ad magára... Azt elmondta, hogy esténként gyakran jár ki sörözni, találkozgatni a barátaival. De attól nem lesz senki alkesz, én azt tudom mit jelent, és ki számít annak. De egyébként még csak nem is dohányzik.
2021. jún. 14. 12:58
 10/37 anonim ***** válasza:
20%
#2 ha van esze, akkor bottal se ér hozzá.
2021. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!