Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyan vehetem az orvosom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan vehetem az orvosom “közeledését”? Ezt csak én gondolom túl, vagy valóban tetszhetek neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég egy új háziorvosom lett és mostanság elég sűrűn járnom is kell hozzá. Csütörtökön egy hihetetlen dolog történt velem, egyszer csak azt láttam, hogy bejelölt facebookon, természetesen visszaigazoltam, hiszen ismerem. Viszont rám is írt, ezzel a dumával, hogy neki mennyire rossz volt a napja, hogy nem látta a legszebb és legcsinosabb betegét. Igazából elsőre csak néztem és vissza sem mertem írni neki, mert azt sem tudtam, hogy tegezzem vagy magázzam, vagy, hogy egyáltalán mit írjak. Nem mondom, mert mint férfi tetszik nagyon is, de mégis csak az orvosom. Azóta is rám írt már többször is, viszont ez nekem kezd kicsit kellemetlen lenni. Nem mondom, hogy nem lehetne köztünk semmi, mert tényleg nagyon jó pasi. Viszont azért nemrég EKG vizsgálataim voltak nála, amit nyilván mindenki tud, hogy hogy végzik, és kicsit undorítónak találom magam ez miatt. Illetve tőlem egy bő 13-14 évvel idősebb is. Mit gondoltok erről az egészről? Persze tudom, hogy ezt tőle kellene megkérdezni, de nektek erről mi jut az eszetekbe? Menjek át másik orvoshoz? Szerintetek ez mindkettőnk számára kellemetlen lehet?
2021. jún. 14. 19:09
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nemtom, a felesége mit mond?
2021. jún. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elméletileg nincs sem felesége, sem gyereke.
2021. jún. 14. 19:17
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy orvos már sok undorító dolgot látott, emiatt nem kell rosszul érezned magad. Viszont ez a viselkedés elég felelőtlen tőle, inkább csak úgy kezdj el vele valamit, hogy átmész más orvoshoz, és utána.
2021. jún. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Megmondom, miert kamu. Letezik dugas, szerelem, orvos es beteg kozott. Viszont nincs az a hancur, amiert irasban, digitalisan bizonyitekot gyart a legnagyobb etikai vetsegre. Eloszoban tortennek ezek. Szoval troll vagy, bocs.
2021. jún. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Tetszik neked, tetszel neki, úgy tudjuk nem nős...(attól még lehet barátnője, de ez legyen az ő gondja!) ...gyakorlatilag nem látom, hogy miért ne lehetne fogadnod a közeledését?

Szerintem mindenképpen menj át másik orvoshoz, ha egy kicsit is kezd alakulni valami.

A magázódás/tegeződés attól függ, hogy hány éves vagy. A közösségi oldalakon nem magázódnak az emberek.

2021. jún. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Az ekg-ban mi az undorító? Félmeztelenül rád teszik a tappancsokat. Még ha proktológus lenne, azt mondanám, érezd magad furán..

A kérdésre válaszolva, ha neked is bejön, szerintem felesleges ennyit gondolkoznod. Persze benne van, hogy csak megdugni akar, ennyiből nem lehet tudni.

2021. jún. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Ramos ökle ***** válasza:
79%
Nem tudom a választ, de tényleg létezik olyan, h háziorvos csinál ekg-t? :D Én még soha nem hallottam ilyet. Ez vidék? :D
2021. jún. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%

#7

Nálunk is csinálnak EKG-t. Igen vidék.

Lehet, hogy a városokban is csinálnak, csak te még nem szorultál rá.

2021. jún. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Persze, hogy csinálnak. Én mondjuk nagyobb városban lakok, de szerintem kisebb városokban is biztos csinálnak. Nálunk a gyerekorvosnál is van EKG.
2021. jún. 14. 20:57
 10/11 Ramos ökle ***** válasza:
80%
Köszi, nem tudtam. Volt már 5 háziorvosom az ország különböző részein, de egyiknél sem volt ekg, sőt, semmiféle gépük nem volt. Fővárosban sem.
2021. jún. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!