Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy keveredjek ki ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keveredjek ki ebből "semminek nincs semmi értelme,egyszer fent egyszer lent, lányok jönnek mennek" spirálból?

Figyelt kérdés

Lassan 30 leszek, de néha úgy érzem magam mintha 50 lennék, teljesen kiégve, céltalanul, pesszimistán, életkedv nélkül, máskor meg mintha 20 tele életerővel.

Érdekes, hogy barátoktól meg netes fórumokban is azt látom, h valakinek vagy nagyon jól megy a csajozás,vagy nagyon rosszul, nálam meg a kettő egyszerre. Egyrészt folyamatos hangulati hullámvölgyek vannak, ha éppen jobb periódusom van ,akkor sok lánynak bejövök, ha rosszabb,akkor kb. senkinek. Amikor azt érzem, hogy buknak rám, akkor képtelen vagyok megállapodni bárki mellett is, mert azt érzem, hogy bárkit megkaphatok és mindig találok jobbat, mert bárki lecserélhető. Aztán amikor jön a depis szakasz és a kutya nem foglalkozik velem, akkor a korábban faképnél hagyott csajok közül egyel is beérném és bennem van,h el is tudnék köteleződni,de ilyenkor még annak sem kellek.

Sajnos ez a mai tinder világ ezt a teljesen értelmetlenséget okozta, ahol bárki pótolható, így nincs tétje semminek, az emberek semmiért nem vállalnak felelősséget (magamat is beleértve) vagy max megfelelési kényszerből vállalnának, ha azt érzik, hogy éppen nem kellenek senkinek.



#randizás #hangulat #Tinder #lecserélhető
2021. jún. 15. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a Tinder hibája, hogy te jó dolgodban nem állapodsz meg. De amikor meg szrban vagy, akkor bezzeg jól jönne valaki. 🤷‍♀️
2021. jún. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan a tinder alkalmazásra gondolok, hanem magára a tinder jelenségre, ami ezt a húspiacot és az eldobhatóságot jelenti. Ami miatt én magam is képtelen vagyok a sok közül eggyel megállapodni.
2021. jún. 15. 21:51
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Kötél
2021. jún. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
És ez kinek a hibája vajon?
2021. jún. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az a szívás,h néha tényleg vannak öngyilkossággal kapcsolatos gondolataim emiatt. Bipoláris depressziósnak gondoltam magam és elmentem egy pszichiáterhez aki egyben pszichológus is és ő azt mondta, hogy nem vagyok az, hanem ezt csak kifogásnak használom.

Szóval értem én, hogy ez az én hibám,de nem nagyon tudok ezzel mit kezdeni. Van akinek sikerült kijutni ebből a helyzetből és ha igen, hogyan?

2021. jún. 15. 21:57
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Én azt hittem csak a nők szoktak így picsogni :D Nem is értem, mi itt a kérdés? Inkább hagyd békén a lányokat, ha úgyis tudod, hogy lapátra lesznek téve, mert éppen sajnalod magad. Vagy ezt azért elmondod nekik?
2021. jún. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!