Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Karrierében sikeres, a nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karrierében sikeres, a nőkkel viszont félénk?

Figyelt kérdés
Megismertem egy pasit és nem tudom hova tenni magamban, a karrierében csúcsra futott, olyan sikerei vannak, amit csak magabiztosan lehetett elérni és világos, hogy nagyon intelligens. A nőkkel viszont olyan félősnek és bénácskának tűnik, kívülről érthetetlennek tűnően. Elvileg volt egy rossz kapcsolata amióta sokkal gátlásosabb, félénkebb. Érdemes kezdeni egy ilyen palival és "megnyitni", ha amúgy vonzó, vagy olyan lelki sérülése lehet, amihez egy nő kevés, hogy rendbe tegye benne?
2021. jún. 17. 08:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
30%
Egy próbát megérne...
2021. jún. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%

"Érdemes kezdeni egy ilyen palival és "megnyitni"



Ctrl+O oszt kesz :)



Amugy ket kulonbozo eletteruletet mixelsz ossze. Ronda pofaval is lehet jo karriered, oszt a nok elhajtanak....



37F incel

2021. jún. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Azert az sem mindegy, milyen idos? Ha fiatalabb, talan meg javithato.
2021. jún. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

40+,

Nem szeretném "megjavítani", ritka jó értékrenddel él, szívmelengetően jó ember és ez nagyon vonzóvá teszi. Csak sérült a nők által és ehhez valószínűleg sok türelem kell hozzá, hogy tudjon megnyílni.

2021. jún. 17. 12:04
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
40 feletti ember, aki egy rossz kapcsolat miatt izél? Biztos emiatt vagy csak ezt mondta neked? Mikor volt az a kapcsolata?
2021. jún. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem neked kell rendbe tenni. Ő majd változtat, ha akar. Ezek szerint nincs erre igénye, vagy úgy veled nem akar kezdeni. Ha kell valakinek valami, megszerzi, nyugi.

Van ilyen ismerősöm, korban is ennyi. Karrier szempontjából topon van, személyiségre visszahúzódó, de sokan meg nem mondanák, hogy ennek ellenére laza kapcsolatai simán vannak. És ez tök elég neki. Ja, és meglepő módon ő is egy kapcsolatára keni. Mintha egy emberről írnánk, de sok ilyen van, ez egy tipus.

Szerintem ne akarj megmentő lenni, mert te húzod a rövidebbet. És az, hogy ennyit látsz belőle, nem jelenti azt, hogy hosszabb távon és együtt élve nem lehet kibírhatatlan...

2021. jún. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Azért jó sok mindent kombináltok a sorok mögé:)
2021. jún. 17. 13:05
 8/23 anonim ***** válasza:
88%
Keress egy normális faszit, aki nem nyíg középkorúként egy hülyeség miatt. Szerintem itt senki nem kombinál, csak leírták a tapasztalatokat. Az ilyeneknél van gond a toronyban, én is tapasztaltam.
2021. jún. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem kicsi a kukija es ezert fel a noktol, meg ezert volt par rossz tapasztalata is.
2021. jún. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%
Vagy impotens.
2021. jún. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!