Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez lehet valós indok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet valós indok az eltűnésre vagy egyáltalán magyarázat egy férfi szájából?

Figyelt kérdés

A munkája miatt nem igazán tudott velem eleget foglalkozni, kicsit összeszólalkoztunk, majd egyik napról a másikra eltűnt. Rá 3 hónapra összetalálkoztunk ugyanott, ahol megismerkedtünk.


"Sajnálom ezt az egészet, csak ez az időhiányom annyira zavaró volt számomra, nem akartalak semmi jótól megfosztani, mert tényleg egy álomnő vagy, aki nem ezt érdemelte, hanem sokkal több törődést és figyelmet, amit az életszituációm miatt én nem tudtam megadni."


Szerintetek?



2021. jún. 17. 22:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Kamuzik!!!!!! Ne hidd el! Talonba rakott és most jó lennél te is
2021. jún. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Eleve ezt mi honnan tudjuk reálisan eldönteni? Nézd meg ezen túl hogyan viselkedik, vagy nemtudom folytattátok-e, ha igen, ugyis az számit mit tesz.
2021. jún. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Vagy kamuzik vagy ketyós. Döntsd el neked melyik a rosszabb.
2021. jún. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Mas nőt dugott. Téged meg akar tartani tartalékjátékosnak.

Ha éppen nincs kit dugni akkor füttyent és te ugrasz.

Ha nem így lenne nem tennéd fel ezt a kérdést, hanem tudnàd hogy csak húlyènek néz.

2021. jún. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

Ez egy sztereotip szöveg.

Udvariasság. Arról szól, hogy nem vagy jó nála, nem kellesz. Csomagolva.

2021. jún. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

Kifogás, meg bok, meg kifogas

Talonban akar tartani, szora se meltatnam

2021. jún. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, nekem is úgy jön le, hogy kamu szöveg. Én is voltam olyan élethelyzetben, amikor nem tudtam volna egy kapcsolatba 100%-ot rakni, de ebben az időben nem ismerkedtem vagy hülyítettem másokat!

Ha tényleg álomnő lennél a számára, akkor nem lépett volna le csak úgy, hanem normálisan közölte volna, hogy mi a helyzet.

2021. jún. 18. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem is pont ilyen szitum volt, amikor a szeretőm azt mondta, hogy nem fér bele egy kapcsolat most az életébe, de tudjam hogy egy főnyeremény vagyok... Aha. Ha tényleg az lennék neki, akkor mindent meg tett volna, hogy kikössünk egymás mellett. Nalad ugyanez a konklúzió.
2021. jún. 18. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az álomnőnek azt szokták mondani, hogy ez és ez a helyzet most, de oldjuk meg.
2021. jún. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 moozygoo ***** válasza:
Ugyanolyan kamu mint a nők szoktak mondani, ha te lennél az "álom" nem lett volna kihagyás.
2021. jún. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!