Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tiz evig nem volt kozossegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiz evig nem volt kozossegi mediam a tarskereson sem voltam, most megneztem kikkel kene versengenem 40 evesen,normalis hogy el vagyok keseredve?

Figyelt kérdés
Az meg hagyjan hogy a fiatal csajok alapbol szepek, de most mar gyonyoruek. Annyi divatos cucc, smink, plasztika van rajtuk, melluket segguket kidobjak, eszbontoak. Elhiszem hogy a facebookot vagy tarskeresot lapozva ilyeneken akad meg a ferfiak szeme, a mai lanyok magasabbak, melluk is nagyobb. Hogy lehet ezekkel versenybe szallni?nyilvan a korombeli pasikert...hiaba nezek ki jol, elem es mogem kerul egy ilyen es elverzek az osszehasonlitasban.

2021. jún. 19. 20:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
ha nincs rajtuk smink akkor meg rendesen megijedsz tőlük..
2021. jún. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%

Sokan szeretnének a te korodbeli csinos nőkkel ismerkedni, aki olyat keres annál simán nyerő vagy.

Csak semmi kétségbeesés :)

2021. jún. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Már ettől elment a kedvem hogy a kozossegi oldalon legyek vagy tatskeressek
2021. jún. 19. 20:44
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Tény, hogy alapból feszesebbek, fiatalabbak, ezáltal kívánatosabbak is, de azért azt is vedd figyelembe, hogy ők sem olyanok ám az életben, mint amilyenek a képeken. Ügyesebben használják a közösségi felületeket, a fotójavító alkalmazásokat is és azzal sem hiszem hogy újat mondok, hogy már csak a koruk miatt is előnyben vannak. Amivel viszont tudsz versenyezni velük, az a személyiséged. Egy 40 éves férfinak gyakorlatilag veled vannak azonos élményei a fiatalságáról, egyidőben voltatok gyerekek, sőt most is ugyanabban az életszakaszban vagytok. Ezt kell tudnod ügyesen kihasználni.
2021. jún. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
De ha tíz évig megvoltál ezek nélkül, akkor most meg minek kell ebek harmincadjára vágni a személyes adataidat, kérdező?
2021. jún. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
El vagy hizva?
2021. jún. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Lefogytam
2021. jún. 19. 20:57
 8/19 A kérdező kommentje:
Mert most lettem megint szingli
2021. jún. 19. 20:57
 9/19 anonim ***** válasza:
47%
Akkor no para,tuti elkelsz.
2021. jún. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
#8: akkor legalább ismerkedj tematikus fórumokon.
2021. jún. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!