Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik még személyes leszólítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még személyes leszólítás?

Figyelt kérdés
Mármint, csinálnak még olyat srácok hogy utcán ha meglát egy csajt aki bejön neki, akkor odamegy és elkéri a telefonszámát? Ilyet csinálni nem furcsa 2021-ben? Mikor már mindenki a telefonon éli az életét.. Működni is szokott a dolog, vagy a lányok meglepődnek mert annyira elvannak ettől szokva?
2021. jún. 22. 23:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Na ez engem is érdekelne, bár soha életemben nem történt velem eddig elő ilyen sajnos, mindig csak néznek…

A Tindert meg már nem akarom letölteni 😅


26N

2021. jún. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Létezik.


Én soha nem interneten kinlodom, kivéve 1-2 speciális esetet, amikor ott ismerek meg valakit, és szimpatikus.

2021. jún. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Létezik, de ha láttál már ordenáré, bunkó, modortalan elhajtást, akkor láthatsz, ha kipróbálod.
2021. jún. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Interneten és utcán sem ismerkedem. En is, baratnoim is suliban, munkahelyen, baráti körben, hobbi által ismertük meg a parunkat.
2021. jún. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És sikerrel járt már valaki? Vagy szinte mindig kiröhögnek és elküldenek?
2021. jún. 23. 00:36
 6/12 anonim ***** válasza:
Engem is szólítottak már le utcán. Mindig kapcsolatban éltem, ebből kifolyólag elutasítottam őket. Persze egy kicsit félelemmel is tölt el, amikor egy idegen hirtelen mellettem terem a semmiből és beszélgetni szeretne velem. (Többször állítottak meg idióták, akik csak szexkapcsolatot akartak)
2021. jún. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Nálam néha megesik, hogy meglátok egy lányt, aki nagyon durván megfog (igen, jórészt kinézet miatt, de a megjelenés, testbeszéd is benne van ebben, nem csak a száraz test) és odamegyek hozzá. Természetesen, illedelmesen, nem tolakodóan. És tudomásul veszem a nemet is.


A legtöbb lány azt mondja, hogy van barátja. Ennek egy része nem igaz, csak ez a legkevésbé fájó elutasítás. De ez van, tovább kell lépni, mert az nem, mindegy, hogy mivel indokolja.


De, volt több pozitív példa is. Volt, aki értékelte, benne is lett volna, hogy találkozzunk. Csak éppen 12 évvel idősebb volt, mint én. Hát, nem nézett ki annyinak. De ez már nekem is nagy korkülönbség.


A leginkább pozitív tapasztalat pedig az volt, hogy volt így egy barátnőm is. Életem legszebb barátnője volt, aranyos, rendes lány is volt. Sajnos, azt a kapcsolatot én rontottam el (nem voltam túl az exen, erre ráment a dolog). Mai napig sajnálom. Azóta azt a lányt eljegyezték, most kesereghetek miatta is. 😅😅


Lényeg, hogy oda lehet menni a lányokhoz, kulturáltan, nem nyomulva, nem a „szia cica, van gazdád?”-szöveggel. És akkor, ha el is utasítanak, de nem flegmán, az már egy dicső veszteség.

Továbbá, ha kedvesen, illedelmesen csinálod, sokkal több esélyed van.


Azt is tapasztaltam, hogy a lányok ilyen helyzetben legalább ugyanannyira zavarba jönnek, mint a fiú, aki odamegyek hozzájuk.


Másik tapasztalat, ezt lányok mondták nekem, hogy a legtöbb ilyen utcai leszólítást az átlagos lányok kapják. A túl jó nőkhöz senki nem mer odamenni. A kevésbé jó nőkhöz meg nem megy oda senki, ezt most nyilván nem részletezném.


Szóval, uraim, nem kell félni a lányoktól, ha te sem nyitsz bunkón, ha el is utasítanak, az se lesz flegma.

2021. jún. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
nekem nem hiányzik, hogy valami beképzelt icsa elküldjön az anyámba
2021. jún. 23. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én így ismerkedem többségében, kellemetlen tapasztalataim nincsennek, figyelem a testbeszédét és magát a nőt, a beképzelt lányokat kerülöm, átlagos, ránézésre normális nőkhöz szoktam odamenni. Azért én sem szeretem csokorba gyűjteni a nem válaszokat, ezért leginkább akkor megyek oda, ha előtte van szemezés.
2021. jún. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
22/F *
2021. jún. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!