Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 3 hónapja megismerkedtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja megismerkedtem egy férfival, viszont kicsit különleges a kapcsolatunk. Mindennap beszélgetünk és telefonálunk egymással, meg is történt közöttünk aminek meg kellett történnie ami varázslatos volt. Mit tegyek? 25/L

Figyelt kérdés
Azonban nem vagyunk együtt, de mégis úgy akarunk viselkedni mintha együtt lennénk. Egyikőnk sem akar kapcsolatot, de mégis akarjuk egymást, vonzódunk egymáshoz. Én egyre jobban kezdek picit erősebb érzelmeket kötni hozzá, viszont ő szerintem nem akarja annyira komolyra fordítani a dolgokat. Ez a kérdésem azokhoz szólna akik hasonló helyzetben vannak, mi a helyes döntés? Mit kellene tennem? hogy ez az egész ne forduljon rossz irányba? Hogy kapcsoljam ki az érzelmeim?
2021. jún. 27. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Ő csak szexre tart, ennyi.

Ne képzelj bele túl sokat.

2021. jún. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak te látod különlegesnek. Amint bonyodalom lesz, jobban ragaszkodsz, már le is lép.
2021. jún. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jársz, ha befejezed vele. Ha megmondod neki, hogy azért, mert így érzel, akkor van lehetősége azt mondani, hogy próbáljátok meg, ha elenged szó nélkül, akkor legalább egyszerűbb lesz tovább lépned.
2021. jún. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13%
Hasonló helyzetben vagyok az egyik kollégámmal, amolyan barátság extrákkal, bár csak 1x volt szex, részben mert kíváncsiak voltunk egymásra. Viszont mindkettőnknek van valakije, bár az övé elég kilátástalan kapcsolat, amolyan helybetopi, mert lassan 2 éve vannak együtt, és még csak tervben sincs az összeköltözés. Talán ezért is alakult nála ki az, hogy bevalotta számára több ez mint barátság egy kis plusszal. Tény hogy én is jól érzem magam vele,csak hát keveset tudunk kettesben lenni. Viszont a páromat mégsem cserélném le rá. Nekem sikerült általában meghúzni egy érzelmi határt, mert volt pár komoly szakításom, és inkább nem hagyom eluralkodni az érzelmeimet, nehogy ismét fájjon.
2021. jún. 28. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

Mondjuk ismerkedj olyannal, aki nem csak dugni akar. És ne mássz bele szexkapcsolatba, ha nem bírod felfogni, hogy mi az. De neked ez a majom kell. Akkor mit mondjunk még?

Különleges kapcsolat... xD

2021. jún. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
Ezt neked kell tudnod, érezned. A kapcsolatunk előtt mi is így voltunk a párommal. Immár több mint 3 éve együtt vagyunk. Igaz, én már az elején éreztem, hogy ebből idővel több lesz, csak adott élethelyzetben mindketten egy olyan életszakaszban voltunk, hogy nehéz volt és nem is akartunk elköteleződni. De nem bánom, nagyon jó volt az elején szabadon élvezni egymás társaságát. Egyszerűen nem agyaltunk semmin, csak hagytuk, hogy menjenek a dolgok a maguk útján.
2021. szept. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!