Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ajándék ötlet egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Djballa kérdése:

Ajándék ötlet egy lánynak akivel még nem vagyunk együtt?

Figyelt kérdés
Sziasztok.ki mit ajánlana ajándékot egy olyan lánynak akivel még nem vagyunk egyutt de remélhetőleg hamarosan igen. Most lesz a szülinapja és valami egyedi dolgot szeretnék neki adni. Valami szívhezszólót. Ötleteket szeretnék. Köszike🙋‍♂️🙂

2021. jún. 30. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Mi nem ismerjük, ráadásul nem is írtál róla semmit. Kor, érdeklődési kör, stb..
2021. jún. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Szív alakú párna
2021. jún. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Ha van valamo belső viccetek vagy kifejezésetek és ahhoz köthető tárgy azt érdemes lehet kipróbálni 😉

Nem kell sokba kerülnie és egyből levenné a lábáról hogy emlékszel

2021. jún. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
egy 300e ftos rolex órànak örülnék😊
2021. jún. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
örülne*
2021. jún. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

2.3.köszönöm az ötleteket. Első:direkt nem irtam rola semmit mert a kerdes az volt h ki mit ajánlana.nem ismerni kell csak elgondolni az adott szitut es ami beötlik ajándékötlet azt ide kommentben leírni.

4.👏👏👏👏nem vártam mást

2021. jún. 30. 21:38
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

És az még nem jutott eszedbe, hogy te eroltesd meg magad és gondolkodj a TE kiszemelted ajándékán?!

Oké, akkor leírom, én annak örülnék, ha meglepne egy közös meglepi programmal. Feltéve, ha engem is érdekel az illető. De sokaknak ez nem ajándék, tárgyakra vágynak. Most ezzel ki lettél segítve?

Pl minden álmom volt, hogy repüljek, sosem utaztam repülővel sehova. Az exem szülinapomra meglepett egy sétarepüléssel. Duplán élvezetes volt, mert repulhettem is és vele éltem át ezt is. Az ilyen emlékeket pedig nem veheti el tőlem senki. :)

2021. jún. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

Ismerkedtem pár hónapja egy sráccal tinderről. A 2. randi előtti napon volt a szülinapja. Az ismerkedés során említette hogy szereti a teákat és mutatott képet egyről ami fogyóban volt nála és mondta mennyire bejött neki. Olyat vettem. Teljesen váratlanul érte. Nem számított rá hogy bármilyen ajándékot kap majd tőlem. Végül semmi nem lett az egészből mert bunkó volt a 4. randi után és leépítettem. De ilyesmi vonalon gondolkozz. Ha volt bármi elszólása hogy mit szeret akkor vegyél azt neki. Engem már egy tábla csokival is meg lehet venni kilóra.

25N

2021. jún. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A setarepules az nekunk is le van foglalva🙂
2021. júl. 1. 00:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!