Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek a történtekről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a történtekről?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal és elmentünk randizni. A randi fantasztikusan sikerült, komolyak a szàndékai és teljesen odavolt értem vègig( folyamatosan bókolt). Aztán azóta nem hív, nem írt(ennek 3 napja).

Szerintetek fog még valaha keresni vagy rájött, hogy nem èn vagyok a megfelelő?


2021. jún. 30. 21:35
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam, hogy taktikázik és azért nem keres mert azt akarja hogy odalegyek érte
2021. jún. 30. 21:37
 2/19 A kérdező kommentje:
Egyébként 23/L és 32/F
2021. jún. 30. 21:37
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a korkülönbség zavarja, de am ez tényleg irritáló, hogy nem mondja meg mit akar senki nem gondolat olvasó.

Sztem kérdezz rá nála ha tudsz


20/l

2021. jún. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Nem merek ràírni :(

Nem akarom hogy azt higgyje futok utána pedig majd belehalok úgy fáj ez az egész…

2021. jún. 30. 21:52
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem volt egy pasi akivel talizgattam és jól ment mindent csak aztán egy hónap után elkezdett eltűnni, nem írt nem hívott nem keresett sehogyan én meg kezdtem kétségbe esni aztán nem érdekelt mi lesz kerek perec megkérdeztem mi baja van miért kerül, akkor mondta hogy nem akar semmit 😐


3 voltam csak azért hogy nem lennél egyedül

2021. jún. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszi, lehet rákérdezek akkor :/ kicsit megalázó de ez van
2021. jún. 30. 22:05
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Azzal, hogy ráírsz, még nem futsz utána.

Arról nem is beszélve, hogy csak nyerhetsz ha ráírsz. Megtudod hogy haladhattok-e tovább vagy sem.

Ez gyerekes butaság "jaj nem írok rá mert futok utána", hát akkor nem szenvedsz eléggé / nem elég jó a srác neked.

Írj rá aztán majd kiderül mi van. Nem a fél várost teszed meg érte gyalog... csak így nyitás felé.

2021. jún. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen, ez is igaz..
2021. jún. 30. 22:15
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanebben a szituban vagyok, csak én 26 vagyok (remélem nem ugyanaz a srác). Én ráírtam és terelt azzal, hogy most nincs kedve beszélni róla, de nem mondja hogy nem akar semmit. Most próbálom "levadászni" egy személyes találkozóra, mert már nem bírom. Szerintem próbálkozz ezzel, csak rosszabb lesz, én már hetek óta nem alszom.
2021. jún. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hát remélem én is h nem ugyanaz😀 ne fuss utána ennyire szerintem, mert az a baj a férfiaknak az elérhetetlen kell….
2021. jún. 30. 23:20
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!