Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit irjak neki? Nekem már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit irjak neki? Nekem már unalmas ez a "MI ujság mi van veled téma? Valakinek van valami kis praktikája vagy frappáns sms tippje? Lécci komoly válaszokat.

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
sziaa, hogy vagy?:D jól vagy? jól van akkor:D én ezt írtam a barátomnak :DDD
2010. aug. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Barney Stinson ;) ***** válasza:
100%

Hát pedig illik beszélgetésben először rákérdezni a mi újságra. Esetleg, amikor kénytelen visszakérdezni, akkor valami érdekességet említesz, amit olvastál vagy olvasott, vagy láttál, látott. Vagy, amit én használtam a múltkor és működött:


-Cső! Te is láttad a felrobbanó medvét? Két házat is magával vitt!(küldtem én)

-Öhm...Mi van?(jött a válasz)

-Igazából semmi, csak dumálni akartam veled és jobb nem jutott az eszembe.(küldtem én)

-:) Édes vagy :) (jött a válasz)


Ezután meg beszélgettünk a medvékről.

2010. aug. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sokfajta újság van,,mindennapra mondj másikat.
2010. aug. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Te: Szia, Micsinalsz?

O: Itt ne, unatkozok

Te: Akkor csinald tovabb :)

2010. aug. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat..

pl.:arra gondoltam mert hogy a héten smstünk és irtam neki h fáradt vaok és megyek aludni,és nem válaszolt,és gondolom megharagudott mert /szerintem/ azt hitte lekoptattam!És megkérdezzem tőle h megharagudott vagy miért nem irt?

2010. aug. 26. 17:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A honvédségnél volt erre a célra egy százlapos spirál füzetünk. Tele volt frappáns mondatokkal. Ez már évek óta megvolt és mindig örökölte a következő korosztály. Ha valaki talált egy frappáns mondatot, az beleírta. Igy állandóan dagadt ez a tárház. Ha valaki olyan színvonalon volt, hogy nem tudott a szerelmének egy levelet megfogalmazni, az kimásolt belőle 5-6 mondatot és kész volt a levél. Otthon aztán csodálkozott a Maris: "Hűha ez a Jóska a katonaságnál de megtáltosodott".
2010. aug. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sms nek azt szoktam hogy ,akartam valami szépet okosat szexiset küldeni de nem tudtalak kitenni a kijelzöre :D
2010. aug. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gabriell88 ***** válasza:

Én egyszer ezt küldtem:kérem önt, hogy mosolyogjon, a telefonja épp képet készít önről az smst küldőjének!Köszönöm!


ezt kaptam vissza:próbálkozom,de azért vigyorogj helyettem is..:D


ezt irtam vissza: megvolt:D


2.randi előtti smsezés:D

2010. aug. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!