Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az milyen ha úgymond a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen ha úgymond a lány hívja el a fiút második randira?

Figyelt kérdés

Tegyük fel első randiig tök jól elbeszélgetnek szinte minden nap meg minden, aztán a randin a srác tök aranyos, rendes, jóarc, meg eléggé nyomulós (de ez a lánynak bejön), szóval úgy néz ki eléggé bejönnek egymásnak. Utána a fiú viszont nem nagyon ír a lánynak, nem keresi őt, és az milyen lenne, ha mondjuk a lány kérdezné meg, hogy akar e még egyszer találkozni? Mert a lány örülne még egy talinak, de így nem biztos,hogy a fiú is akarja.

Nem túl nyomulós, vagy gáz? Vagy szerintetek mit lehetne tenni, hogy a srác elkezdjen újra írni a lánynak, érdeklődni felé meg minden (mint a randi előtt), és hogy ő hívja el újra a lányt?



2021. júl. 4. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
De, kezdeményezzen nyugodtan a lány.
2021. júl. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá bátran, hogy van kedve egy újabb találkozáshoz?
2021. júl. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, legalább kiderul, hogy mire számíthatsz.
2021. júl. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%

Én nem hívnám el a srácot. Ha bejönnél neki, nyomulna most is. Ha nem teszi, annak sajnos oka van.

Azért rákérdezni rákérdezhetsz, szeretne-e még találkozni, de randival ne állj elő.

2021. júl. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 Miért nyomult volna akkor, ha nem jövök be neki?
2021. júl. 5. 14:02
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nyomult. Most nem. Lehet, azóta megváltozott benne valami vagy más is képben van esetleg rajtad kívül. Nyilván egyikről sem tehetsz, de én tapasztalatból azt mondom, ha egy férfi akar valamit, akkor nyomul. Ha nem nyomul, akkor nem akar. De Te tudod.
2021. júl. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az nem mindegy, hogy mi volt a 'nyomulás' oka. Hogy további randik is legyenek, vagy az, hogy egy menet a randi után, amit nem kapott meg...
2021. júl. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%

Hogy hogy milyen? Normális.


A szöveget nem olvastam el.

2021. júl. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, teljesen normális dolog. Én legalábbis sosem voltam oda a "klasszikus nemi szerepek"című előítélet-halmazért...
2021. júl. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!