Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy ferfi nezhet egy 21 eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ferfi nezhet egy 21 eves lanyt nonek?

Figyelt kérdés

Van egy 29 eves ferfi, akinek szamitok, de nem nez egeszen nonek.Azt mondja h nagyon erett a gondolkodasom, de kulonbozo generaciokba tartozunk stb.Nekem o nagyon tetszik, talal nagyon a szo.

Viszont en velem egyidos sracokkal nem egyezek, csak erettebb ferfiakkal.Minden kapcsplatom azert ert veget, mert a srac hozzam kepest gyerekes, eretlen volt.

Tehetek valamit, h egy ferfi normalis nonek nezzen? Ugy oltozom, ugy viselkedek, mert ugy esik jol.

De nem tudom a ferfiak miert nem ertik meg??

Ahogy megtudjak hany eves vagyok, megijednek.


2008. dec. 8. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Egy 29 éves férfi már családot akar, gyerekeket úgy általában, és nem egy bulizós barátnőt. Tőled is függ sok minden, de ez is lehet egy ok...
2008. dec. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 yuda ***** válasza:
100%

Megnyugtatlak :egy 21 éves lány már nő.Elvileg nem lehet gond a korkülönbség sem...


Az hogy miért nem vesznek komolyan,az furcsa....lehet hogy kissé mégiscsak gyerekesen viselkedsz? Azért kérdem,mert azt mondod :több ilyen eseted volt-akkor csak lehet benne valami?!Nem?

2008. dec. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

Úgy beszélsz mintha 16 éves lennél!!! kérd ki magadnak, hiszen már tényleg nő vagy, nem vagy tini...

Azt gondolom azért egy 29 éves férfi már nézhet(ne) nőnek egy 21 éves lányt (nőt)...Főleg ha úgy is viselkedsz. Rólam sokáig nem tudták, sőt mai napig sem tudják megmondani a koromat állandóan kisebbnek néznek. 18 évesen is csak személyivel ihatok sört! :D De a párom mindig azt mondta látja bennem, és tiszteli a NŐT.

Úgy gondolom ez nagyon fontos.

Ha talál a szó akkor mi a gond? a kapcsolatot úgyis a gondolatok, közös tettek, cselekedetek fogják meghatározni nem az évek száma. Ha 16 lennél mást mondanék, de igy egészen más a helyzet. szerintem próbálkozz:)

sok sikert

Üdv

2008. dec. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nem akarok en sem bulizos eletet,kieltem magam amennyire csak akartam es azert 25 korul gyereket szeretnek,nem majd 30 ev utan hazasodni es szulni h rakot is kapjak raadasul keso szulesert.

sokat gondolkoztam es ilyen elet mellett dontottem.

2008. dec. 8. 20:24
 5/10 A kérdező kommentje:
ja es a tobbi srac velem egy idos volt, ezert mondtam, h gyerekesek
2008. dec. 8. 20:24
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ja, 21 evesen lehetnel no, viszont a kerdes az, hogy hogyan viselkedsz. Ha szted nokent, akkor csak ez a pasi ilyen, ha minden idosebb ferfi gyereknek nez, akkor magadban kell keresni a bibit.
2008. dec. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én párom 31 én meg 21! 3 éve egyutt vagyunk és hihetetlenul boldogok is! Ugy látszik ez a pasi egy ilyen típusu férfi, aki inkább a számokat nézi mint azt, hogy mennyire vagy érett! De ugy gondolom egy 21 éves not már lehet nonek tekinteni! Persze ez sokmindentol fugg! én pl. ugy érzem még inkább lány vagyok:) de sok 21 éves csajt ismerek akit inkább már nonek nézek...:) mégis velem van a barátom a korkulonbség ellenére! Szoval errol nem te tehetsz hanem a pasinak eyszeruen ilyen a gondolkozása!
2008. dec. 9. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Srapnel ***** válasza:

Annyira vagy nő, mint amennyire úgy viselkedsz.


A fickó meg legalább korrekt. Az ún. koraérett gyerekeknek van az a hamis képzete, hogy ők már felnőttek, ami részben igaz, de csak részben, mert ők igazából a gyerek és felnőtt között lebegnek valahol.

2008. dec. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem legyél az, aki vagy!

Én 24 vagyok a párom 32. Mégis működik. Bár teszem hozzá, mindketten gyerekek vagyunk :o) Hál ég!!! Tök jó dolog egy kicsit megmaradni gyereknek. A munkahelyeden komolykodhatsz majd eleget.

21 évesen igenis nő vagy, akkor is ha fejben gyerek.

Mi 24 és 32 évesen tegnap a mozi közepén ültünk és röhögtük magunkat hullára a Madagaszkár 2-őn. Utána meg azt játszottuk, hogy Ő Moto-Moto én meg Glória, na és?!?

A srácnak meg ez volt a legegyszerűbb koptatós duma. Már bocs!

Keress egy másikat! (nekem soha nem volt korombeli barátom... mind jóval idősebb volt)

VS!!!:o)))

2008. dec. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszzi:D
2008. dec. 11. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!