Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy magyarázzam ki, a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy magyarázzam ki, a lány előtt lebuktam hogy megszállott Internetes ámokfutó vagyok?

Figyelt kérdés

Filmeztünk, ment a magas romantika, a lábait az enyémekre rakta, kicsit simiztem közben a combikáját.


De rámjött a hasmenés és rohantam a budira, ott voltam vagy fél órát.


Viszont előtte a gépen elfelejtettem kilőni a Tort, (azt használom az Internetes tombolásaimhoz), a kiscsaj pedig elkezdte felfedezni az aktuális gyikes profilom amivel be voltam lépve meg indexes fórumra is be voltam jelentkezve, ott is állandóan őrjöngök...


Rengeteg mindent elolvasott amíg a budin voltam.


Visszaértem és fel volt háborodva. Azt kérdezte hogy te amúgy normális vagy? Normális vagy? Te erre fecsérled az idődet hogy ezt műveled? Milyen beteg dolog ez már? Ki vagy te valójában? Beteg vagy, beteg dolgokat írsz az Internetre. Nem szeretném folytatni a filmezést.


Felöltözött és távozott... jelenleg durcizik és nem nagyon válaszol az üzeneteimre...


F/30


2021. júl. 9. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Így jártál. Hergeled az embereket, hazudozol. Ilyen ember nem társat érdemel, hanem börtönt.


FÉRFI 38

2021. júl. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Tök jó családi titkok epizód lenne ebből a sztoriból..viccet félretéve, szerintem ezzel már elcseszted minden lehetőségedet a lánynál.
2021. júl. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Mondd, hogy másodállás, ezért fizet a gyakori. 😂
2021. júl. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%
1, Internetes trollkodás mióta ér börtönt? Meg amúgy miért írod csupa nagybetűvel a férfit? Annyira gáz. 🙈
2021. júl. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Ha gáz akkor szagoljad:-)


az egyes

2021. júl. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Balázs, csak álmodtad! Ébredj.
2021. júl. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Ne igyál annyit!
2021. júl. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
5, Te ilyen nagyon komolyan veszed magad, ugye? Most miért nem írtad oda hogy FÉRFI? 38 éves NAGYBETŰS FÉRFI. 😂
2021. júl. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Mi a helyzet, bedrogozta az üdítődet, amíg fostál?
2021. júl. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Ah sírok 😂
2021. júl. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!