Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet észrevenni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet észrevenni, ha tetszek egy csajnak?

Figyelt kérdés
Ha meglát az utcán egy csaj és tetszem neki, annak milyen jelei vannak?
2010. aug. 27. 10:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ce oameni prosti..
2010. aug. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja, elfelejtettem. Rendes, értelmes válaszokat, lécci!!!
2010. aug. 27. 10:25
 3/11 Fülünyúl ***** válasza:

Nem nagyon lehet rendes, értelmes válaszokat adni erre a kérdésre, mert a hölgyek nem igazán szeretnek ismerkedni utcán, és rettegnek a leszólítástól is, mert köztudottan emberevők a férfiak.

Az utcán sajnos semmi ilyen egyértelmű jelet nem fognak adni, legfeljebb a szemük sarkából rád pillantanak amikor nem látod, de hogy aztán milyen gondolataik támadnak az már örök titok fog maradni, leszegett fejjel ugyanúgy mennek tovább.

2010. aug. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha hosszabb ideig néztek egymásra, (tehát szemeztek :D) esetleg a lány mosolyog, keresi a tekinteted, akkor tuti bejössz neki.
2010. aug. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Fülünyúl ***** válasza:

"Ha hosszabb ideig néztek egymásra, (tehát szemeztek :D) esetleg a lány mosolyog, keresi a tekinteted, akkor tuti bejössz neki."


Ezt hogy gondolod? Jön szembe és elmegy melletted, kb. 3-4 mp lenne a hosszú szemezésre, és tekintet keresésre. És akkor tuti bejön neki? :)

2010. aug. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Da... Fara creer :)) Handicapati :))
2010. aug. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Fülünyúl ***** válasza:
Ez nem román fórum. Prost :))
2010. aug. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én nem a szemem sarkából nézegetem a fiúkat, sőt előfordult, hogy megfordultam egy pasi után az utcán. Ez nem jelenti azt, hogy le akarok vele feküdni. Egyszerűen csak tetszik és kész, ezért megnézem alaposan. Az emberek szeretik nézni a "szép" dolgokat, ezért is vannak kiállítások, galériák stb...

Más, ha ismerkedni szeretnék a kiszemelt áldozattal. Akkor nyilván mellé ülnék a buszon, vagy valamilyen ürügyet találnék, hogy beszélgetni tudjak vele.

2010. aug. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Foorty ***** válasza:
Odamész és megkérded... ennél egyszerűbb nincs!
2010. aug. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Na jó, rosszul tettem fel kérdést. Nem pont az utcán, hanem akárhol, mondjuk közértben, orvosi rendelőben, stb.
2010. aug. 27. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!