Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudom hogy mindkét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy mindkét nemhez vagy a másikhoz vonzódom? 21/L

Figyelt kérdés
Nemrég jöttem össze az első barátommal. Sajnos szerlembe nem estem,és 2 hónap után a távolság szétválasztott minket. Imádtam a testét, felizgatott és minden ami hozzá és a férfiassághoz kapcsolódik. A lányokat is szépnek tartom de nem tudnám elképzelni hgoy párkapcsolatba kerüljek velük. Hosszú távon mindenképp szeretnék egy családot férjet,így tudom elképzelni magam. De miután nem tudtam estem szerelembe a barátommal elgondolkoztam azon, hogy vajon azért lehet ez mert igazából nem is a fiúkhoz vonzódom? Honnan tudja ezt igazán az ember?

2021. júl. 14. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem tudod elképzelni, hogy párkapcsolatba lépj velük, akkor hetero vagy. A pároddal pedig valószínű hogy nem volt meg köztetek a megfelelő kémia.
2021. júl. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5%
Facepalm
2021. júl. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Az nem jelenti azt feltétlenül, hogy nem vonzódsz a férfiakhoz, hogy egy bizonyos férfibe nem lettél szerelmes. Ha már bejön külsőre, akkor már hozzájuk vonzódsz. Van ilyen, hogy külsőre vonz, de szerelmes nem vagy belé. Biszex akkor vagy, ha hasonló vágyat éreztél már nő iránt, még akkor is, ha nem akarsz kapcsolatot... mert a szexualitás az a szexuális vonzódásról szól, nem a romantikus vetületéről a dolgoknak.
2021. júl. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
"Anyádból tudja te ostoba liba. Rengeteg búzi propaganda folyik a TV-ben, de minden normális embernek tudnia kell, hogy az ellenkező nem való neki." vs "jaj én rendes srác vagyok mégsem kellek egy nőnek sem..." Hányinger vagy.
2021. júl. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

A barátodba nem azért nem voltál szerelmes mert nem vonzódsz a fiúkhoz.


Hozzá vonzódtál de erzelmileg nem volt meg a dolog. Ettől még mással lehet.


Ha nem tudod elképzelni hogy lányhoz vonzódj, szexelj lánnyal akkor nem vagy leszbikus.

2021. júl. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehat pont a testi vonzalom megvolt. Szerintem iszonyu egyszeru. A szeretet, osszhang kialakulhat, de a szerelem egy villamcsapas, elobb van, aztan lesz valami. Ha nincs szikra egy ember irant, akkor azon milliok koze tartozik, akikbe szinten nem vagy szerelmes. Csak te elkezdtel jarni vele.
2021. júl. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, megnyugodhatsz, hetero vagy. Az, hogy nem voltál szerelmes, és úgy szexeltél egy férfivel, nem jelenti azt, hogy leszbiks vagy bi vagy.
2021. júl. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!