Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akinek arra van ideje, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek arra van ideje, hogy összejárjon nőkkel szexelni, annak komoly kapcsolatra is lenne ideje, nem?

Figyelt kérdés
Az egyik haverom állandóan azt mondja minden csajnak, hogy nincs ideje egy kapcsolatra... De ahhoz, hogy összehozzon hétvégi szexmaratonokat, ahhoz is kell idő meg befektetés. Szóval nem értem miért jobb, h random nőkkel fekszik le, mintha lenne egy stabil kapcsolata, akivel összeköltözik és probléma megoldva... Ez szerintem akkora kifogás, mint a huzat. Más mit gondol erről?

2021. júl. 16. 10:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%

"Más mit gondol erről?"

azt, hogy ha nem látod, hogy mekkora a különbség egy hétvégi dugipajti és egy komoly párkapcsolat között, akkor még nem volt komolynak nevezhető párkapcsolatod.

2021. júl. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is van egy szexkapcsolatom, átlagban heti 1-2x tudunk összehozni találkát. Hát, normál kapcsolatnak elég szar lenne.
2021. júl. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
85%
Mindenki napi 24 órát kap egységesen. Ebből következik, hogy arra van ideje, amire időt szán. A többi csak kifogás és szöveg.
2021. júl. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
76%
Ez a "nincs időm" a legnagyobb kifogás. Soha nem eszem meg ezt senkitől.
2021. júl. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

azert egy rendes kapcsolat tobb energiat, idot, tervezest igenye, mint a szexkapcsolat. tudom, mert volt reszem mindkettoben es oke, hogy a szexkapcsolatban is sok idot toltesz a masikkal, de azon kivul azert nincsenek nagy beszelgetesek, nem foglalkoztok egymassal annyit, nem kell a programon sem ‘agyalni’ hogy mit csinaljatok, hova menjetek stb, es ugy egyaltalan: nem kell semmit tenni a kapcsolat fejlodeseert, mert nincs hova fejlodnie. nem gaz, ha par napig nem beszeltek vagy mondjuk 1 het tali kimarad.


ezzel egyutt szerintem ez csak duma es a haverod nem is akar igazan komoly kapcsolatot. amivel vegulis nincs baj, csak nem ertem, miert nem lehet ezt oszinten kinondani.

2021. júl. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Volt komoly kapcsolatom. Aki akarja, megoldja. Mások is dolgoznak, mégis szinte mindnek van kapcsolata. Az, hogy az időd mire fordítod, csak rajtad áll. Sztm ez kifogás, menekülés egy komoly párkapcsolat elöl. Semmi több
2021. júl. 16. 11:11
 7/30 anonim ***** válasza:
83%
Jah értem, szóval ti eldöntitek helyette hogy neki mi a prioritás. :D
2021. júl. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
89%

egy meglévő kapcsolatot működtetni nem igényel annyi energiát (különösen, ha a másikban tudatosítod, hogy most nagy a hajtás melóhelyen), egy új kapcsolatot kialakítani sokkal több energiabefektetés

egyébként meg mindenkinek 24 óra egy nap, ha abból 23-at felemészt a munka+tanulás+más kötelesség, akkor magadra se marad időd, nemhogy kapcsolatra

2021. júl. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
62%

de hát mint tudjuk, 47 ezerből is meg lehet élni, matolcsy is megmondta, az összes többi csak kifogás

ugyanilyen a te hozzáállásod, kérdező, csak pénz helyett idővel

2021. júl. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
9. Ha ebből indulnánk ki, amit te mondassz a nagy teóriáddal, akkor mindenki szingli lenne, de a többség nem az.
2021. júl. 16. 11:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!