Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Randiznátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odüsszeusz92 kérdése:

Lányok! Randiznátok olyan sráccal, akinek már egy igazi barátja sem maradt, de bejön nektek?

Figyelt kérdés
Tehát azért nem egy full antiszoc valakiről van szó

2021. júl. 17. 15:34
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
33%
Nem, minimum 3 barátjának kell lennie.
2021. júl. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
81%
Miért nincsenek barátaid? Önmagában ez nem kizáró ok, de az exem után azért óvatos vagyok. Neki sem volt, nem véletlenül..
2021. júl. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
84%

Igen. Sok embernek nincs barátja, főleg igazi.


Persze jó ha van, gondolom a többség erre is törekszik, de nem megy csattintásra.

2021. júl. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
50%
Nem, azokat szeretem, akik kepesek emberi kapcsolatokat kialakitani, ugy altalaban. Akinek egy baratja sincs, azzal valami gaz van, tapasztalatokbol kiindulva vagy szocfobias, vagy epp felsobbrendusegi komplexusa van vagy barmi.
2021. júl. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
69%
nekem 1 barátom sincs (bnőmön kívül) és nem vagyok sem szoc fóbiás és felsobbrendusegi komplexusom sincs.
2021. júl. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
46%
Nem, kérdező, NEM JÖNNE BE.
2021. júl. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
65%
Semmi akadálya. Itt igazi barátokról van szó, azt nehéz találni. Ha haverok vannak akkor oké.
2021. júl. 18. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
61%
Az exem kijelentte - sajnos nem egyből - hogy ő a barátságot nem értékeli sokra. Na az ilyen legyen intő jel.
2021. júl. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
28%

Alap, hogy ilyen dolgot nem mondunk el csak azt amit nagyon muszáj. Rosszul kezdesz ha túl őszinte akarsz vele lenni. Egy nőben se szabad megbízni ez alapszabály.


Olyan dolgokat kell mondani nekik amiket alapból csípnek pl. sokat utazol, sportolsz rendszeresen (még ha ez nem is látszik rajtad), jársz társaságba, éttermekbe, stb.


Ez beszokott válni már csak a miatt is, mert így az ismerkedés elején úgy se jön rá, hogy igazat mondasz vagy sem. Ilyenkor mindig a legjobb oldaladat kell mutatnod, a legelőnyösebben kell eladnod magad kb úgy mintha egy autót árulnál. nyilván ott is az a cél, hogy a lehető legjobb színben tüntesd fel, hogy kelljen a vevőnek.

2021. júl. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
38%

randizgattam olyan sraccal, akinek nem voltak rendes fiubaratai, csak lanyok. mondanom sem kell, kiket nevezett lany ‘baratainak’.. egy-ketto kivetelevel az osszeset dugta.

ezen kivul mindenkit szidott, mindenkivel osszeveszett es erdekes modon mindig a masik volt a ruhadel, aki atverte ot (ertem ezt regi fiubarataira). gyanus volt mar ekkor is, de probaltam johiszemu lenni vele, mert rendes sracnak hittem. aztan kibujt a szog a zsakbol, enegem is atvert, lehuzott penzzel, stb.


tehat en mar amondo vagyok, hogy akinek egyetlen darab baratja simcs, azzal valami nem oke es ot minositi. plusz tarsasag hijan mas lanyokkal

fog flortolgetni ugyis ‘baratkozas’ cimszo alatt.


tehat koszi, en az ilyenbol nem kerek tobbet.

2021. júl. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!