Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Léteznek "taszító" kisugárzású...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FFDP kérdése:

Léteznek "taszító" kisugárzású lányokat?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, csak olyan "félelmetes" :D Nehéz elmagyarázni, kedvesnek tűnik, mégis olyan "takarodj" kisugárzása van, pedig azt mondják bejövök neki.
2010. aug. 27. 17:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

"Léteznek "taszító" kisugárzású lányokat?"


Hm?

2010. aug. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet létezni ilyen fiúkat

tetszik értelmetlen lányokat kisugározni

2010. aug. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Vannak ezek a szolis Pirított rib*ncok, nah pl. azoknak kifejezetten taszító a kisugárzásuk.
2010. aug. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek ilyen kisugárzású lányok! Szerintem a kisugárzását a lányok.
2010. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Akik csernobilból jöttek, na azoknak van taszító kisugárzásuk. XD
2010. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Juuj en is ilyen vagyok:) Tolem is mindenki fel, mindenki megkukul amikor a kozelemben vannak. Mondjuk igaz, hogy nem nagyon szeretem a nagy tarsasagot, olyan "maganyos farkas" vagyok, de felni azert nincs okuk. Szerintem nyugodtan probalkozz be nala, az elejen biztos huvosen fog viselkedni, de egy ido utan majd megszokja a jelenleted es megnyilik, nem lesz olyan elutasito.
2010. aug. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Funktasztikus ***** válasza:
egyszoval bunkó:)
2010. aug. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Funktasztikus ***** válasza:
sztem vannak bunkó csajok:)
2010. aug. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, de nem azért mert bunkó lennék, hanem zárkózott. Nehezen oldódok fel, így elég keveset beszélek társaságban, és mivel nincs önbizalmam, nem tudom hogyan viselkedjek a pasikkal. Azokkal meg főleg nem akik tetszenek...Emiatt sztem sokszor tűnök taszítónak
2010. aug. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Eredetileg azt írtam volna, hogy "ismertek" csak beugatott az oldal. De ha már nem írnak egyesek rendes választ próbáljanak meg vicceset.

Nem, nem bunkó. :)

2010. aug. 27. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!