Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség, amióta kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, amióta kicsit elmélyülten a blackpillben, megijedtem, hogy igaz lehet és minden motivációm eltűnt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Annyira ésszerűnek tűnik ez a blackpill és annyira illik azokhoz a tapasztalatokhoz amik értek engem.


Csak megijedtem mert minden reményt elvett, pedig ezelőtt azért még legalább reménykedtem, és győzködtem magam, hogy majd egy nap nekem is sikerülni fog.


2021. júl. 18. 17:59
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
98%
Mi az a blackpill?
2021. júl. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

1


Egy csak incel marhaság.


Kérdező, nem olvass ilyeneket mert csak még jobban elveszi az önbizalmadat.

2021. júl. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy incel marhaság, bocsi a helyesírásért..
2021. júl. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfi pszichológust javasolnék, kérdező.
2021. júl. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

4


Kösz de miért férfit?

2021. júl. 18. 18:20
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Mert benne valószínűleg jobban meg tudsz bízni.
2021. júl. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

1


Itt leírja a kérdező https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__tarsadalomtudoman..


Én nem fogom bemásolni, a végén még engem is incelnek néznek..

2021. júl. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

"Csak egy incel marhaság"



A blackpill alapja, hogy nem letezik veletlenszeru rendszer, ergo minden rendszer prediktalhato. Ha feldobok egy ermet, es ismert, hogy milyen tomegu az erme, milyen magasrol, milyen atmoszferikus nyomason, milyen erovel, perdulettel, milyen feluletre dobom, prediktalhato, hogy fej vagy iras lesz-e. Ha letrehozok egy fej vagy iras szoftvert, egy pszeudorandomszam-generatort, aminek az algoritmusa, miszerint a π elso 2000 szamjegye szerint generalja, hogy fej vagy iras lesz-e a feldobott "virtualis" erme; aki nem ismeri, annak ugy tunik, hogy ez egy random rendszer. Valojaban nem leteznek random rendszerek, csak kaotikus rendszerek. Ahogy a kettosinga mozgasa is kaotikus, de ha tudjuk az inga parametereit, tomeget, milyen magasrol lett elengedve, legellenallas stb. az inga mozgasa prediktalhato.


Tehat egy pszeudorandom kaotikus rendszerben a szabad akarat egy illuzio. Ha a kutyadnak felkinalsz egy szelet steak-et es egy szelet tortat, prediktalhato, hogy melyiket valasztja. Most meg nem mondom neked, milyen kutatas eredmenye, de az emberi viselkedes es dontesek 93%-ban prediktalhatok.


Ez a blackpill.



37F incel

2021. júl. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

8


Erről van szó. Elképesztően kiszámíthatóak a nők, de az emberek is úgy általában.


Egy kevésbé vonzó embernek nagyon vigyáznia kell, hogy egyetlen egyszer ne érezze senki azt, hogy általa kihasználva vannak. Egyetlen egyszer sem szabad azt érezniük. Mert akkor elképesztő brutalitással, kegyetlenséggel megtorolják. Mert mi van, szembemész a természet törvényeivel te kis selejt? A kihasználást azt csak a jó genetikájúaknak szokás elnézni. Sosem bocsátják meg, ha egyszer véletlen azt váltod ki belőlük, hogy kihasználod őket, mert a sértés amit éreznek amiatt, hogy egyenrangúnak merted érezni magad egy 5 percre az tolerálhatatlan, megbocsáthatatlan és helyére kell tenni az embert, hogy újra lehajtott fejjel, bocsánatkérően közlekedjen. Ez is a Blackpill!


Üdv a realitásban! Üdv a Paradicsomban!

2021. júl. 19. 11:56
 10/32 anonim ***** válasza:
#9: ja, hogy te JÓL ÉRZED MAGAD a blackpillben (elmélyedve)? De akkor minek tetted fel a kérdést?
2021. júl. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!