Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyikék, örülnétek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyikék, örülnétek, ha egy menő pasi így bevédene titeket?

Figyelt kérdés

Mondjuk hogy valami pathetic loser csávó bepróbálkozna nálatok az unalmas cringe csajozós dumáival (ilyen "nem fájt, mikor leestél az égből, angyal?" nívótlan szólamokkal). Csak forgatnátok ragyogó szemeteket a sok igénytelen duma szöveg hallatán, ám ekkor mellétek lépne egy dominant alpha male! Ray ban sunglasses-e mögül megvetőn végigmérné a loser pasikát, és elhajtaná a pokol infernóba:

- Na, dugulj el, mint a lefolyó, aztán játssz szépen bőrápoló krémet, és szívódj fel, mielőtt asymmetricusra pofoznám előnytelen arcodat, te szerencsétlenség!

Ennyi charme-ra már beresonálnának a lábikóitok? Hát még ha az alpha felétek fordulva hozzátenné:

- Hm, sexy lady, hívjál csak Cromwellnek... alias Lord Protectornak! És rendez-vous-zzál velem!



2021. júl. 21. 21:32
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
43%

Annyira szr és unalmas vagy! Amúgy melyik része volt poénos? Legközelebb jelöld már be, mert ott majd nevetek...


Stílus? Ez az erőltetett filléres szöveg inkább kínos. Mennyi idő alatt született meg? 2 hét? Gondolom ki van jegyzetelve az a pár szokásosan bedobott szó, majd a sekélyes fantázia világod által görcsösen megszült sztoridba beilleszted ide-oda.


A kérdésed meg csak kitaláció, van is a jelentések opcióba ilyen kategória. Inkább csinálj magadnak egy fb csoportot...

2021. júl. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Why beszélsz half angolul?
2021. júl. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
83%
Én magam védem meg magam. A számmal is meg az öklömmel is, amelyik éppen szükséges. Ha, és nő vagyok.
2021. júl. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 tiril ***** válasza:
69%
Jaaj de jó, hogy visszatértél öreg :D
2021. júl. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
83%
Irjál könyveket tiniknek!
2021. júl. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
67%

mint ha rossz kcsög írta volna ezeket a párbeszédeket , vagy valami sznob aki életében nem került még rendes klonfiktusba férfiakkal !!

Szerintem ez ultra gagyi !

2021. júl. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
96%

Mióta nincs barátnőd amúgy?


(Vagy még sosem volt?)


Már eleve a megszólítás: "Hölgyikék". :D

2021. júl. 23. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
80%
Értékelhetetlenül gyenge és erőltetett.
2021. júl. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
64%
Rajongód vagyok. :)
2021. júl. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

44f 😏


Őszintén kínosan érezném magam. A lord protect sem uriember. Mig el van foglalva addig én elsliszolnék.

2021. aug. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!