Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 21 évesen összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen összejönnétek egy 33 éves férfival?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok és megismertem egy 33 éves srácot, aki minden szempontból tökéletes számomra, kivéve a korkülönbséget, ami kicsit sok.

Szerintetek működhet?



2021. júl. 23. 18:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Működni működhet, kettőtökön múlik minden.
2021. júl. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ ki mit akar az életétől, hasonló periódusban vagytok-e, gyerek, munka, család stb. kérdések. Ha minden stimmelne a korkün kívül én bevállalnám.
2021. júl. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%

Ha anyagilag vitte valamire, és nem srác hanem férfi, akkor igen.

Szintén 21/L

2021. júl. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Ha gondolod hajrá, de én nálam +-10 év a max. Több nem.


19/L

2021. júl. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
*nyilván akkor ha már 18 elmúlt.
2021. júl. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Az nem olyan sok. Belefér.
2021. júl. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
40%
Fúj, minek mész idősebb pasikra? Saját korosztalyodban keresgelj. Ők komolyat akarnak. Nem kislányt. Beteg egy férfi ha kislányokra hajt. Attól h nő teszi fel a kérdést ez még nem változik. Régen én is hajtottam fiatal csajokra de rá jöttem h nem jó ötlet.
2021. júl. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Simán tud működni, sokszor még jobban is, mint két tapasztalatlan fiatal kapcsolata.
2021. júl. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
12 év korkülönbség egyáltalán nem kizáró ok. Én olyan párt is ismerek személyesen, ahol 19 év a korkülönbség (a férfi javára), már vagy 15 éve házasok, nagyszerűen megvannak egymással, még gyerekük is született.
2021. júl. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nyilván ő előlrébb jár sokmindenbe. De én koromnál érettebb vagyok, szeretek eljárni szórakozni, de nem a bulizás az életem, ezzel ő is így van. Mindketten dolgozunk. Következő években utazgatni szeretne, élvezni az életet még és után 4-5 múlva gyerek. Ebből a szempontból is tökéletes, mert én is így tervezem.

Ami főleg pozitív, hogy komoly kapcsolatot szeretne, lehet vele komolyan tervezni, velem egykorúak, leginkább csak megfektetni akarnak, semmi komoly, attól megijednek... Persze ez általánosítás, bocsi a huszonéves srácoktól :) de általában ez a tapasztalat sajnos.

Plusz a személyisége ami nagyon megfogott, főleg a humora...

Nem utolsó szempont, hogy hűséges típus és hosszú kapcsolatai voltak, nem cserélgeti a lányokat.


Anyagiak nem különösebben érdekelnek párválasztásnál, szerencsére jól keresek, nem szempont számomra. De ő is egyébként jobban is mint én, sőt saját lakással rendelkezik, hitelmentes, ami a mai világban nagy dolog, nem tagadom ez pozitívum, hogy ha komolyra fordulna, nem kell albit fizetni. De ha kellene se érdekelne, sosem ez döntött nálam.

Ne anyukánál éljen és azért keressen annyit, hogy normálisan fent tudja tartani magát, nekem anyagilag ennyi elvárásom van a pasikkal szemben.

2021. júl. 23. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!