Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van mindenki megdöbbenve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van mindenki megdöbbenve amikor azt hallják tőlem hogy én már elengedtem ezt a csajozás dolgot és nem érdekel ez az egész?

Figyelt kérdés

Előzmények : Bő 10 év masszív kudarc, megalázások, siker gyakorlatilag csak nyomokban. Volt 1! db párkapcsolatom, a többi futó kaland, de abból se sok (egyszámjegyű)

Pár éve rájöttem rájöttem hogy sokkal jobban megérné elengednem ezt az egészet és abbahagytam a csajozást.

A nők olyanok számomra mára mint a férfiak, csak más neműek. Eszembe se jut nekik bókolni, udvarolni.

De amikor ezt meghallja valaki, rémüldözik hogy ez hogy lehetséges és ez szörnyű.

Pedig én így sokkal jobban érzem magam. Megszűnt egy nyomás, hogy nekem próbálkozni kell. Nem, nem kell.

Ha valami nem megy, nem kell erőltetni.


A szexuális vágy még megvan, de azt karban tartom maszturbációval, igazából még prostituáltra sincs szükségem.


2021. júl. 24. 12:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Pedig itt mindig bókolsz nekünk hölgyikéknek. 😔
2021. júl. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Egyébként meg azért vannak megdöbbenve, mert annyira a társadalmi nyomás hatása alatt állnak, hogy el sem tudják képzelni, hogy esetleg másnak lehetséges nyugodtan élnie az életét, és nem úgy gondolkodik, mint ők… 🤷‍♀️
2021. júl. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Van egy haverom, aki akkor akar nőt, amikor egzisztenciája lesz, az még jó pár év, most 22, szűz. A környezetében senki nem hiszi el, de nem mozgatják meg egyáltalán a csajok úgy, nem kanos állandóan, de van szexualitása. Senki nem hiszi el a környezetében, csak én. Én irigylem is őt. Ma reggel is álmodozok a szerelemmel teli szexről, mert szétvet a kanosság és a vágy, míg ő meg felkel, szendvicset eszik és leül tanulni. Jó neki...
2021. júl. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Szia Balázs, voltál valamerre nyaralni? Csak hogy ne állandóan a negatív dolgokra koncentrálj. :)
2021. júl. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Hűha !

Pedig te vagy az első ezen az oldalon aki így kimondja ezt

2021. júl. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Lehet pont így találkozol majd azzal a lánnyal, aki neked van kitalálva. Mármint úgy így hogy te már elengedted a csajozást, nem görcsölsz rá, és jönni fog magától.
2021. júl. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%

nagyjából én is így vagyok talán annyi hogy én elmentem egy prostihoz nem volt rossz szóval néha el megyek. Régebben a szex nem számított mindennél jobban akartam barátnőt családot szeretni és szeretve lenni.

Mára ez eléggé elmúlt. A szex sem érdekel már olyan szinten nem rossz de nem is annyira jó hogy nagyon kellene.

Most 25 vagyok.

2021. júl. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
#7 Téged hamar kicsinált az élet xd
2021. júl. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6%

"Van egy haverom, aki akkor akar nőt, amikor egzisztenciája"



Igaza van, nem kell neki az also polc....



37F incel

2021. júl. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%

Dehogy engedted el! Azt engedted el, hogy tegyél azért, hogy jobb anyagi hekyzeted legyen....A Nő ugyanugy kéne, persze csak fullos Nő

, de nyujtani cserebe nem tudsz semmit.

2021. júl. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!