Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Arab férfi.Szerintetek ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arab férfi.Szerintetek ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés

Már régóta érdekelt az iszlám vallás,bizonyos dolgokat be is tartottam,de például van barátom,ami a legnagyobb bűn.A legjobb barátnőm egy hijabos muszlim,egy tündér,vallásos,nem fiúzik stb...ő mondta,hogy ne legyek szigorú magammal,ugyanis az,hogy van barátom megállított abban,hogy konvertáljak.Őszintén egy pár hónapja olyan mélyen voltam lelkileg,ha nekem akkor nincsenek az adan-ok meg az iszlám,én nem tudom mi lett volna velem.Ez idő tájban erősen nyomult rám egy muszlim(csak névben az,az egész családja egy mix,volt egy csomó nője,itt-ott válások a családban stb...),viszont azért utasítottam vissza,mert át akartam térni és még soha olyan közel nem voltam ehhez.

Bevallom akkor annyira gyenge voltam,hogy végül elkezdtem vele randizgatni és persze minden olyan dolog volt,amit a párok csinálnak...mivel a családja nyitott,bemutatott mindenkinek.A nővére(az anyuka és a nővér vallásosak,de mindketten elváltak amúgy) mondta,hogy nagyon szeretnek engem,végre egy nő,aki passzolna hozzá,nekem csak annyi a dolgom,hogy halgassak rá és főzzek finomat....Na most,legalább 3 hete csak testvérként kezel a párom,viszont ír,hogy szeret meg visz ugyanúgy a családhoz,mutatja is tettekben,viszont nagyon furcsa ez a váltás,illetve uralkodó hajlamot vettem észre rajta.(mint mondtam,en tobbet tudok a vallasarol mint o,8 eves korom ota nem eszek disznot,o csak most hagyta abba.

Ugy erzem magam oszinten szolvq,hogy egy biologiai donornak nez,mert gyerekekrol beszel,plusz legyek is csendben mindig.

A masik dolog,hogy nagyon zavar ez a helyzet,ha nem o lesz az eletemben a nagy o ,akkor szeretnek konvertalni es normalis erkolcsos eletet elni megint.Egyebkent visszahuzodo vagyok,muszlimnak hisznek,mert hosszu ruhakban jarok es egzotikus kinezetem van,soha nek volt sok baratom,nem iszok,nem bulizok,nem dohanyzom stb.....a szivem melyen en ezt a kapcsolatot nem akarom ilyen formaban,de nem tudom,hogy a mecsetbe lenne e ertelme elmenni,ha neki nem szamit...(nekem nagyon fontos lenne,akkor nem ereznem ezt a buntudatot...)



2021. júl. 24. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Nalunk nem akarsz ingyen rabszolga lenni? Mert nala mar az vagy….gratulalok…internetezni se fogsz tudni..
2021. júl. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Bazzeg mit vársz? Elvileg nagyon ismered ezt a vallást, hát most megkapod a lovagod. Az arab férfiak ilyenek, ha kussolsz és követed a parancsait, szerencsés esetben nem bánt csak eléldegéltek egymás mellett. Ha neked ez kell, sok boldogságot. A családja is megmondta, nincs zsákbamacska. Az meg, hogy nem eszel disznóhúst és egy férfi szolgája leszel elég távolállnak egymástól. Egy kislány naiv álmodozásai jutnak eszembe erről az irományról. Nagyon fájdalmasan fog koppanni a valóság.
2021. júl. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Az meg van hogy Szaúd Arábiában a nők nem nyithatnak bankszámlát?

A közelmúltig nem vezethettek autót!

Tisztában vagy azzal hogy az iszlámban mi a nő szerepe?

- Úgy őszintén még is mire számítasz? Amikor majd elmúlik a szerelem (ha egyáltalán van) ,mert el fog múlni! Utána mi lesz?

De oké a felesége leszel!

Viszont akkor tedd azt amit ajánlottak a családja női tagjai.

- Főzz finomat és hallgass! Illetve hallgass mindig a férjedre!

Mert az lesz amit ő mond ha nem az lesz akkor majd jön az ami nagyon nem fog tetszeni!

És ne legyenek kislányos ábrándjaid ezen a téren hidd el hogy meg fogja tenni. Hiszen már most érzékeled rajta az uralkodási hajlamot. Ez nem lesz jobb illetve nem fog elmúlni!

De a te életed a te döntésed.

Tudod hogy megy a válás az iszlámban? Elvileg igen ,hiszen többet tudsz az iszlámról mint a párod ,vagy csak azt hiszed! :)

2021. júl. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%

"Az meg van hogy Szaúd Arábiában a nők nem nyithatnak bankszámlát?"



Az megvan (egybeirva), hogy nem csak Szaud-Arabiaban elnek arabok? Libanonban pl. nyithat no bankszamlat, Marokkoban is.



"A közelmúltig nem vezethettek autót!"


Mas muszlim orszagban meg motoroznak is. De ezt sem az iszlam irja elo, hogy nem vezethetnek autot, fent maradt egy hadith, miszerint a Profeta elso felesege, Sziti Haticsa tevet hajtott.



"Tisztában vagy azzal hogy az iszlámban mi a nő szerepe?"


Az iszlamban a no szerepe, a rabbul bajt, vagyis a haz ura. A sivatagi ciganyok meg joszagkent adjak veszik oket, holott az iszlam szerint nem kellene, dehat 1450 ev nem volt eelg nekik, hogy ez kitorlodjon a kulturajukbol, holott a Profeta sokszor nyomatekosan figyelmeztette oket.



37F incel

2021. júl. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14%
Alázatra jó vagy neki, mint egy kutyával így fog veled bánni. Ha annyira szereted hogy alaznak, porba tapossák akkor keress egy Domináns Férfit és ő is meg teszi veled azokat amikre vágysz vagy kapsz tőle. Ismerkedjünk és megkapod tőlem is azt amire vágysz!
2021. júl. 25. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Ha annyira ismered az iszlámot, akkor megmondhatod neki, hogy mától házasságig nincs szex, házasság elõtt mahr-t kell fizetnie és házasság után nem dolgozol, el kell tartania.

Megoldódik majd a problémád, õ fog menekülni tõled.

2021. júl. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Nekem volt ilyen ismerősöm , aki ilyen vallású férfival ismerkedett meg, eleinte ott is minden szép volt és ő is boldog volt, orráig sem látott a szerelemtől. Aztán jött a házasság kérdése és akkor már kiderült számára mivel jár ez, a férfi egyrészt letelepedési engedélyt akart csak, utána a nőt elvinni, bezárni, gyerekeket tőle, folyamatosan alázták, a nő ki akart szállni ebből, ami végül sikerült, de a férfi állandóan figyeltette és meg akarta ölni meg ilyenek, hónapokig húzódott ez a dolog. Az a baj ezzel a vallással, hogy nem igaz valláson alapul és teljesen más értékrendjei vannak, mint a nálunk lévőknek. Mézesek-mázosak addig amíg csak jársz vele, aztán majd kiderülnek a turpisságok. Nem értem miért kell ilyen férfiakkal összeállni, legnagyobb butaság.
2021. júl. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
A kötelességeidet nem teljesíted, a jogaiddal nem élsz🤔 Akarod te egyáltalán ezt az iszlám dolgot, vagy csak magányos vagy és jó érzés valahova tartozni? Első körben egy pszichológust javaslok, hogy némi önismeret, önbizalmat szerezz.
2021. júl. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem minden arab es nem minden muszlim egyforma. Valassz masikat.
2021. júl. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!