Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a kifejezetten előnytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kifejezetten előnytelen arcú nők is is ignorálnak, akkor ideje próbálkozni a nagyon kövér csúnya nőknél?

Figyelt kérdés

A szebb lányoknál már a 20as éveim eleje óta nem is próbálkozom, annyira levegőnek néznek. Szóval a "sima" rondább nőkre már leadtam a szintet. Csakhogy ők is köpnek rám.


Én magam egy kifejezetten ronda pasi vagyok, aránytalan arccal, 10 ből 9 nő köpköd általában a külsőmre. Plusz a testem se jó.

Meddig kell még lefelé adni a szintet hogy valakim nekem is lehessen?

Ideje a 120 kilós csúnya nőkre is rámenni?


2021. júl. 26. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Könnyű. Addig kell lemenni, amíg valaki szóba nem áll veled.
2021. júl. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Teljesen szubjektív, hogy ki a szép vagy a csúnya. Aki neked csúnya, másnak szép.
2021. júl. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Ha férfiként azt gondolod magadról hogy jól nézel ki, akkor a te női szinted a kövér és ronda nők. Amelyik pasi tényleg jól néz ki, sosem töpreng azon, ugyanis naponta 5 nőt húz a farkára.
2021. júl. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%
Az még lemaradt, hogy én magas vagyok, arányos testalkattal, normális arccal. Mégis ugyanazok jutnak nekem is mint neked. Öreg, ronda kövér nők.
2021. júl. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Jajám. Én sima ronda vagyok, de inkább halok meg magányosan, mint hogy összeálljak veled.
2021. júl. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezeknél a mangalicáknál a semmi is jobb.
2021. júl. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!