Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Számodra vonzó, vagy visszatas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra vonzó, vagy visszataszító, ha valakinek magas elvárásai vannak?

Figyelt kérdés

2021. aug. 3. 09:19
A kérdező szavazást indított:
Férfi vagyok, vonzó egy ilyen nő
Férfi vagyok, taszító egy ilyen nő
Nő vagyok, vonzó egy ilyen férfi
Nő vagyok, taszító egy ilyen férfi
31 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Minél értelmesebb valaki, annál magasabbak az elvárásai. Én mindig szívesebben küzdöttem meg valaki figyelméért, mint hogy összeálljak egy potyaszexért pitiző senkivel.
2021. aug. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

mar miert lenne taszito? ez maximum csak annak taszito, aki sehogyan sem felel meg az adott szemely elvarasainak, aztan savanyu neki a szolo.


az mindig pozitiv, ha valaki tudja, mit akar es nem jon ossze akarmelyik random jott-ment ellenkezonemuvel. engem inkabb az taszit, ha valaki annyira igenytelen es/vagy ketsegbeesett, hogy abszolut nincsenek elvarasai es szinte barki jo neki.

2021. aug. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Saját szintemhez mérten alakítom ki a másik féllel szemben is az elvárásaimat. Átlagos a külsőm, átlagos külsővel rendelkező férfit keresek.Középfokú végzettségem van, ezért nem várom el a páromtól,hogy többdiplomás legyen, de 8 általános végzettségűt sem hiszem,hogy el kellene fogadnom. Megfelelő az anyagi helyzetem, dolgozok, igyekvő vagyok, van otthonom. Ezek miatt nem veszek olyan pasit a "nyakamba" aki nem dolgozik, tele van adóssággal és hozzám szeretne költözni saját otthon hiányában.


Persze minimális különbségek lehetnek, pl. volt többdiplomás párom, de Vele nagyon régen ismertük egymást, hasonló a mentalitásunk, életszemléletünk.

2021. aug. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Számomra taszító ha eltérően magas elvárásai vannak a férfinak mint amivel Ő rendelkezik/amit nyújtani tud.Ez azt jelenti,hogy felülértékeli önmagát.
2021. aug. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon érdekes kérdés ez. A szavazás alapján a nők szeretik ha magas az elvárás velük szemben. Egy dolog biztos, hogy a nők többsége igényesebb magával szemben mint a férfiak, mind öltözködés, mind étkezés, mind alak tekintetében, de ez erősen korosztály függő. Amikor bármelyik barátnőmnél szóba került hogy van rajta felesleg mindig sértődés lett belőle, volt aki ki is kérte magának, hogyha tökéletes alakú barátnőt szeretnék akkor ideje tovább lépni. Mindenki arra igényes amit fontosnak tart, valaki a testére, valaki a sminkjére, valaki a frizurára, valaki a ruhájára, és hosszan sorolhatnám.

A nőknél a külsőség gyakran másodlagos, bár az alapvető higiéna fontos szerepet tölt be, nem véletlenül. A szellemi képességek döntő szerepet játszanak, a tanult dolgokat fontosabbnak tartják mint a genetikai tulajdonságokat, itt van a legnagyobb különbség szerintem. Minél magasabb végzettséggel rendelkezik egy nő annál inkább válogat a személyiséget illetően és előtérbe helyezi a külső tulajdonságokkal szemben nekem ez a tapasztalatom.

2021. aug. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell találni szerintem az arany középutat, egészséges elvárásokkal.


Én is utálom, ha valaki potyaszexért pitizik, és még az sem zavarná, ha 3-szor ekkora lennék, vagy halszagú lenne odalent.


Viszont az is furcsa, amikor valaki a modellalkatú, 3 diplomás, okos konyhatündérre vár, aki azonnal kész szülni neki. A legdurvább, ha ezeket az elvárásokat egy sörhasú, zsíros hajú férfi támasztja.

2021. aug. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Az a baj, hogy a "magas elvárás" sokak értelmezése szerint a "beképzelt királykisasszony" szerepet jelenti, ami nem csak hogy nem vonz, de távol áll attól, amit én párkapcsolatnak nevezek.

Én a realitásban és a kölcsönösségben hiszek. Szeressük egymást önmagunkért. Ennyi.

2021. aug. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően vonzó... szerintem igényes embernek vannak elvárásai, nem jönne össze minden 2-3. emberrel az utcáról. Viszont az taszító, ha saját magához képest irreálisan magasak, és ha érthető okok miatt nem jön össze semmi, akkor nem magában keresi a hibát, hanem kollektíven a másik nemet (vagy ha meleg / bi, akkor a saját nemét) mindenféle felszínes szemétnek állítja be.
2021. aug. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy hónap múlva leszek 50 éves. Mindig is szerettem egy szintet tartani az életben és fontos volt a lelki, szellemi fejlődésem, a fizikumom formában tartása. "Mindig tanulok valamit!" - elméletet követte családom és magam is, majd pedig saját családom.

Mindig olyan emberek, partnerek társaságát kerestem, akik tartanak egy szellemi, és lehetőleg fizikai szintet. Természetesen, ne legyenek sokkal magasabban nálam, ha mégis, próbáltam szintet lépni. Évről évre fejlődtem és ezt addig szeretném folytatni, amíg egészségi állapotom engedi.

Öt szakmám van és számtalan tanfolyamot végeztem, aktuális szakmai területen is mindig próbálok fejlődni. Kisgyerek korom óta sportolok. (foci, kézilabda, judo, sportlövészet, aikido, súlyemelés, kondizás, tenisz, kerékpározás, aikido)

Második házasságomban élek 17 éve. Mindkét nejemet akkor vettem feleségül, amikor úgy éreztem, a legtöbb területen egy szinten vagyunk, mindenben passzolunk, kiegészítjük egymást. Partnereim között akadtak olyanok, akik lejjebb, fentebb voltak nálam. Ahogy említettem, fejlődni szeretek, visszafejlődni nem! Tehát, aki alattam volt szellemi szinten, avval hamar befejeztem a viszonyt.

Anyagiak terén sem túl vonzó, aki nagyon az én szintem alatt van, de nem ez a fő szempont nálam. Amennyiben, szellemi, mentális, és nem utolsó sorban szexuális kultúra terén passzol hozzám, akkor totál nem érdekel a vagyoni helyzete!

Majd jön az a helyzet, akinek én nem felelek meg, avval nem erőltetem. Megfelelési kényszerem nincs, tehát, élem az életem és kész. Akinek tetszek, ill. tetszik a szintem, stílusom, avval örömmel barátkozom.

2021. aug. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kémény100 ***** válasza:
100%
Legyél őszintén tisztában a saját tulajdonságaiddal és ne járj fellegekben. Ha nincs elég önismereted kérdezz meg olyan embert aki őszinte hozzád. Ha már tisztában vagy magaddal, könnyebben találsz magadhoz valót és nem álmodozol az elvárásaidat illetőleg.
2021. aug. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!