Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan nők akik egyáltal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők akik egyáltalán nem igénylik a romantikát? Bele értve a csókot,ölelést,összebújást?

Figyelt kérdés

Vannak olyan nők akinek egyáltalán nem számítanak ezek a dolgok?

Mondjuk hogy a párja átölelje,megsimogassa vagy megcsókolja?

Vannak olyan nők akiknek ez nyűg?

Ilyen nők esetében akkor hogy működik a szex? Csak csapjunk bele,aztán felesleges a csók és az intimebb pillanatok?


2021. aug. 7. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen vannak, aromantikusnak hívják őket, férfiban és nőben is van ilyen.

Nem keverendő össze az aszexuálissal. Aki csak simán aromantikus belemegy a szexbe így natúrba, ahogy leírtad. Persze van olyan is,aki egyszerre aszexuális és aromantikus, ők nyilván se csók,se szexet, se semmi ilyesmit nem igényelnek.

2021. aug. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy darab ilyen nővel sem fújt még össze a sorsod?

Pedig rengetegen vannak.

Általában minimum biszexek, de gyakran leszbikusok és a testiségben kimerül náluk a partneri viszony. Normális párkapcsolatot nem képesek fenntartani, mert a törődés, a türelem és a gyengédség számukra idegesítő.

2021. aug. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Én ilyen vagyok. A szex többnyire "csapjunk bele" ahogy te nevezed.. Utána rögtön megyek lezuhanyozni. Nincs összebújás, azzal csak felidegesít.
2021. aug. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az exem is ilyesmi volt. Rettentő rideg volt ez számomra, menet közben persze elfogadtam, hogy ő ilyen, de többet nem jönnék össze ilyen érzelmi nullával.
2021. aug. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
En is ilyesmi típus vagyok, de csak akkor ha parom nem foglalkozik velem. Meg semmi jo szava nincs hozzam. Akkor az egesz kapcsolat ilyen. Vele a szex is olyan volt h ahh mar megint szexet akar, reszemrol semmi elvezet nem volt benne. Kb 5 perc alatt vegzett is mert egy onzo taho volt. Tőle mindig megkaptam h rideg vagyok. A valaszom az volt ra mindig, igen mert le se szarsz, az sem erdekel amit mondok. De ha latom hogy olyan aki szeret es ertekel ahhoz bujok, olelgetem stb. Az olyannal a szex is nagyon jo es hosszu.
2021. aug. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
ez már inkább betegség szerintem.
2021. aug. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kora válasza:
Ilyesmi van nálam is,hogy nem igénylem ezeket,idegesít és szorongok ha valaki ölelget,puszilgat,romantikát akar kicsikarni tőlem,viszont az ágyban meg szenvedélyes vagyok. Soha nem volt még olyan partnerem aki értette volna ezt a kettősséget,általában megsértődnek rám és útálják,hogy nekem nem lehet "eleget tenni",pedig nem is kell.
2021. aug. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!