Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha 30 éves férfiként még NEM...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30 éves férfiként még NEM VOLT barátnőm, akkor Incel vagyok?

Figyelt kérdés

Ronda külső, összeomlott életút (kirúgtak suliból, gyárban trógerelek), szenvedélybetegség (alkohol), ilyesmik játszhattak benne szerepet.

De szerintem főleg az első.


Szóval én akkor Incel vagyok?


2021. aug. 10. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyasmi.
2021. aug. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Mostanában ilyen divatos szar szavakat szeretnek sokan magukra aggatni ha nem jön össze nekik semmi, mintha ezzel bármit is javítanának a saját helyzetükön.
2021. aug. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szűz vagy?
2021. aug. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen
2021. aug. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Csak akkor vagy incel ha emiatt a nőket és más, nálad a párkeresésben sikeresebb férfiakat hibáztatsz.
2021. aug. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#5 Ez a szó nem ezt jelenti, ilyeneket nem tartalmaz.
2021. aug. 13. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!