Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok hogyan reagálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogyan reagálnátok, ha egy sportos, jóképű férfit láttok, egyszer csak valamiért lehajolna és kilátszana hogy rózsaszín tanga van rajta?

Figyelt kérdés

Velem megtörtént az eset és egy csaj beszólt valamit h "szexi", sajnos nem vagyok túl jó az ilyen helyzetek le reagálásában, ezért azóta se tudom hogy perverz idiótának talált vagy bejött neki?


Egyébként fogadásból volt rajtam, egy lány barátommal szemben elvesztettem egy fogadást. Ráadásul női volt, igencsak kényelmetlen. De azért hazudnék ha azt mondanám, hogy nem volt számomra izgató a dolog, hiszen én intéztem úgy hogy ez legyen a fogadás tárgya, meg hogy el is veszítsem.....


2021. aug. 10. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Tekintve hogy én meg néha férfi boxerben mászkálok (tök kényelmes) így engem sem érdekel, ha egy pasin női alsónemű van. Nekem mi közöm van hozzá?
2021. aug. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%

Szánalom a köbön.

Ez még nőktől is az alja.

2021. aug. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
aha, aztan felebredtel a nedves almodbol.
2021. aug. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Neked az ilyen kèrdèsekèrt fizet valaki?
2021. aug. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%
Azt h tuti prank videót csinál
2021. aug. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem szexi, nekem nem jönne be, az biztos, taszítana. De amúgy azt csinál, amit akar.
2021. aug. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
Úgy csinálnék, mintha észre sem vettem volna. Nekem ez nem jön be, de nincs is közöm hozzá, így inkább nem mondanék semmit.
2021. aug. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
16%

Tudomásul venném, hogy valószínűleg meleg, így hiába is próbálkoznék nála, keresnék inkább mást.

Ha mégsem ez a helyzet és simán csak ilyen fétisei vannak, de egyébként heteró, akkor is jobb, hogy továbbálltam, mert ebben úgysem lennék számára partner.

2021. aug. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!