Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én futok bele rossz emberekbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én futok bele rossz emberekbe sorra és vesztettem el a reményt vagy tényleg ilyen rossz a helyzet?

Figyelt kérdés

Tényleg a mai világban már nem lehet olyan férfit találni, aki ne a szexre alapozná a kapcsolatot.

Miért nem lehet, hogy elsőnek az érzések alakuljanak ki. A bizalom, a biztonság érzése, a szerelem, egy önfeledt barátság, stb. Szerintem értitek mire gondolok.

Miért kell az első héten ágyba vinni a lányt?

Komolyan ennyit érünk?

Hol maradnak a randik? Hol marad az a folyamat amikor várod hogy megcsókoljon, stb. ha már a sztori közepén kezditek?

Lányok nektek ez bejön vagy ha nincs ló a szamár is jó ? Hogy van ez ?



2021. aug. 17. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én férfiként írok, hogy nekem kell a szexhez az érzelem is. Jó, biztos menne nélküle is, de úgy nem az igazi. Mindig komoly kapcsolatot kerestem, Exbarátnőm kijelentette, hogy most megfogadta, hogy 10 randiig nem lesz szex, mert sokan csak ágyba bújnának, aztán lelépnének. Mondom jó, felőlem mehet. Az ő döntése volt, hogy az ötödik randin megtörtént, mert már nem bírt magával :D

Mostani barátnőmmel úgy alakult, hogy 2 hétig csak üzengettünk, mert nem tudtunk hamarabb találkozni, és első találkozó után 2 héttel történt meg, szintén rábíztam teljes mértékben, hogy akkor lesz, amikor ő úgy érzi. És úgy is lett.

Vannak olyanok, mint én, hogy minden jöjjön természetesen, amikor épp ott tartunk, a környezetemből is sok ilyet tudok mondani (mondjuk kb mind foglalt), de nyílván én hasonló gondolkozású emberekkel építek ki kapcsolatot. Talán (biztos) kisebbségben vagyunk, de tény hogy azért akadnak ilyenek.

28/F

2021. aug. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Addig oké, amíg együtt is maradnak a felek és tényleg klappolnak mert megismerték egymást annyira. De ha arról van szó, hogy nem ismered meg a másikat, hanem előbb van a szex, és utólag kiderül, hogy amúgy alkalmatlan a másik és/vagy csak szexet akart, akkor az téll gáz.
2021. aug. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom sem olyan, mint amiről írtál.

Hónapok után feküdtünk le, nagyon jól meg vagyunk másfél éve.

2021. aug. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%
Sunáználak.
2021. aug. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
Az utolsó egy alfahím állj meg neki!
2021. aug. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10%
Mert az egy biztonsági játszma, ha a férfi nem kever bele érzelmeket, a sok csalódás után kinek kell még egy, meg ki akar egy dugásnál több energiát belefeccölni, ha az udvarlásnak úgyis kikosorazás meg barátzóna a vége? Senki. Meg vannak már unva a nők hülyeségei, azért akar csak dugni mindenki azt kész.
2021. aug. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként nekem sem ez a dolog az első, de mégsem találok én sem társat magam mellé.
2021. aug. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell az első héten ágyba vinni a lányt?*


Azok a férfiak akik megfelelő magabiztossággal bírnak és jó kiállással azoknak nem számít, hogy te nem mondasz mivel tudja hogy 10- ből max 3 utasítja el erkölcsi okok miatt a többi úgy sem fog ellen állni.

2021. aug. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de ahhoz, hogy valakit megfektessenek, két ember kell... :)

Tanuljanak meg a nők nemt mondani, nem függővé válni az első páwa idiótának, aki elhitet vele mindent, és egyből jobb lesz. ;)

2021. aug. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hadd találjam ki, hogy nem voltak ezek az emberek túl képzettek. Ahogy elkezdtem a direkt társkeresést, én úgy hagytam abba, épp ezért amit írsz.
2021. aug. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!