Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kelti fel jobban egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kelti fel jobban egy nő figyelmét egy férfi ha úgy látszik már foglalt?

Figyelt kérdés

Tegnap randiztam egy lánnyal.Viszonylag csinos,vonzó külsővel rendelkezett,észrevettem hogy több férfi is megbámulta miközben sétáltunk,beszélgettünk.

Épp egy sétálóutcán sétáltunk ahol sok ember volt.És az egyik étterem teraszánál ült egy 10/10 es nő.De tényleg,gyönyörű volt,amolyan angyalarcú és igényes,csinos,vonzó.Csak odapillantottam,és azt vettem észre hogy mikor ránéztem rám mosolygott. Ahogy a következő pillanatban elfordítottam a fejem,a szemem sarkából láttam hogy alább hagy a mosollyal.És mivel egyedül ült,így biztosra veszem hogy nekem szólt a mosoly.

Ami csak azért fura,mert az ilyen nők észre sem szoktak venni.Nem vagyok egy Adonisz.Igényes vagyok önmagamra,úgy is öltözködöm,és kondizok is,de pl. nem vagyok se magas,se nagyon jóvágású.

Azért lehetett mert volt mellettem egy lány,aki mondjuk szép külsővel van megáldva? És a nőkbe benne van ösztönből ez,hogy kacérkodni,és tudni ezáltal hogy minden pasit megtudnának szerezni?



2021. aug. 19. 05:34
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Bebeszéled magadnak. Egy csinos nővel voltál, jókedvűen, mosolyogva, és ezt veszik észre az emberek. Ettől még nem fogsz több nőnek kelleni.

Am, mit foglalkozol másokkal amikor partnerrel vagy? A vonzerőd próbálgatása nem jelent semmit, de majd megtudod.

2021. aug. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Vonzó, hogy megszerzett magának mást, akivel versenyeznem kéne, hogy én megszerezzem őt. Sokkal izgalmasabb megdolgozni érte, mintha a nyálát csorgatná a puncim után.
2021. aug. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

MNK:D ez egy gyönyörű mozaikszó, aminek a jelentésével csak ideig óráig lehet vitatkozni.


Van egy olyan kisugárzás, ami magabiztosságot mutat egy ilyen helyzetben. Megérzik ezek a hiénák :D én is észrevettem a múltkor szintén hasonló szituációban. Annyi, hogy engem ilyenkor hidegen hagy az ilyen, maximum magamban nevetek egyet rajta.

2021. aug. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Istenem, a pasik többsége annyira buta, csoda, hogy még nem haltak ki.


A válasz: nem, nem lesz vonzóbb egy pasi attól, hogy van párja, sőt instant turnoff, ha kiderül, hogy foglalt. Az ilyen "rámmosolygott" dolgokat meg a pasik iszonyatos lelkesedéssel tudják beképzelni, bemagyarázni, félremagyarázni stb. Igazi profik benne, rájuk se szabad nézni, különben rögtön beindulnak a kis agytekervényeik.

2021. aug. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem azon mosolygot, hogy látott egy fiatal párt, nem gondolta szerencsétlen, hogy a pasinak rögtön elborul az agya.
2021. aug. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
En eleg sokat mosolygok nap kozben, fantazialok, almidozok, jo kedvem van. A pasik is azt hiszik bekik szol, pedig mosolygok fure fara bokorra a reggeli tejeskavemra stb...
2021. aug. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem sokaknak nem esett le , neked sem kérdező ! Elsőnek is férfi vagyok, a lány azért mosolygott mivel te ott ülsz egy lánnyal aki szerinte lehetett akár párod vagy randipartner ,de te még is más bámulsz ahelyett hogy azt a nőt csodálnád aki veled van. Az ilyen mosolygás amolyan szégyelld magad te húgy agyú fajta volt..
2021. aug. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7

Csak a nő ült,mi elsétáltunk mellette.És nem bámultam mást,csak teljesen véletlen ránéztem,2 másodperc volt,ennyi...ugyanúgy a férfiakra is rászoktam így nézni semmi céllal.Főleg ha randim van,akkor meg pláne nem nézegetek kimondottan másokat.

2021. aug. 19. 17:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!