Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebben az esetben írjak rá még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben írjak rá még egyszer Instagramon vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal élőben találkoztam, beszélgettünk, megadta az Instagramját, bekövettük egymást és mondta majd ott beszélünk. Ráírtam, visszaírt, és a második üzenetemre (ami eleg szimpla), már nem válaszolt, azóta eltelt 3 nap. Írjak még neki valamit vagy hagyjam a dolgot? Ha nem válaszolt volna az első üzenetemre vagy ha látom hogy sztorikat oszt meg biztos hagynám, de így nem tudom. Gondoltam rá, hogy majd ráirok amikor megoszt valamit, de nem tűnik nagyon aktívnak.

2021. aug. 27. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Irj neki ujra. Ha arra sem reagal, hagyd.
2021. aug. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha élőben találkoztatok és beszélgetés közben megadta az instáját és bekövettétek egymást, és még mondta is hogy majd ott folytatjátok a beszélgetést akkor szerintem még 1-szer írj neki, próbálj meg beszélgetést kezdeményezni vele.


Valamiről, amiről élőben is beszéltetek, vagy csak szimplán a beszélgetéshez kapcsolódóan hozz fel egy témát.


Ha arra sem fog semmi érdemlegeset válaszolni, akkor viszont hagyni kell és nem foglalkozni vele.

Az is lehet, hogy talán megsértődött valamin, esetleg a beszélgetés vége fele?

2021. aug. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem hiszem hogy megsertodott volna :D Le sem lattamozta az uzenetet de most irtam neki meg 1x
2021. aug. 27. 16:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól, h nem láttamozta, az értesítésekben láthatta valamennyire.Próbáld meg újra.Ha másodjára sem ír, akkor se keseredj el.
2021. aug. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!