Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit éreznek azok az emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreznek azok az emberek, akik megpróbálnak bevágódni annál, aki épp feltörölte velük a padlót?

Figyelt kérdés

A szituáció: van egy nem teljesen ronda ellenkező nemű (azaz nem feltétlen a 10/10 férfi/nő), akit már régebb óta ismersz, és tudod hogy soha nem tetszettél neki. Namost minden egyes alkalommal mikor megpróbálsz vele kicsit flörtölni, ő tudtodra adja hogy nem vagy az esete, sokszor gorombán is. Pl. céloz arra hogy kövér, ügyetlen, vagy alacsony vagy, stb., ami épp eszébe jut és megbánthat vele.

A normális reakció az lenne hogy faképnél hagyod, de néhány ember ennek hatására még jobban igyekszik hogy kedvébe járjon. A férfi kinyitja a goromba nőnek az ajtót, a nő megdicséri az udvariatlan férfi egy jó tulajdonságát. Ez akár évekig is mehet így.

Mi játszódik le ezekben az emberekben akik megdicsérik annak ellenére esélyük sincs?



2021. szept. 6. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Elmebaj. Már bocsánat. Pláne ha évekig tart.
2021. szept. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Nőként mondom, hogy a legtöbb palival érdemes gorombáskodni, mert a kedvesség után elkezdenek nyomulni... Én jártam már úgy, hogy kedvesen viselkedtem és vmit beérzett a tahója és taperolni kezdett..

Védekezésből eleve tahó vagyok...

2021. szept. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem akar lesüllyedni a bunkó ember szintjére. Ha valaki jól nevelt, és van emberi tartása, az a suttyókkal is illemtudóan viselkedik.


A másik variáció, hogy edukatív célból teszi ezt, hátha az ő jó példája rávilágít a bunkónak arra, hogy esetleg ő is viselkedhetne emberi módon.

2021. szept. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3 nem erről van szó egyáltalán. Ilyenkor az ember korrekten de kimérten beszél azzal aki megbántja, de semmiképp nem jár a kedvébe, bár èrtelem szerűen nem is viszonozza a bántást.

A kérdésben leírt emberek kifejezetten jópofiznak azzal aki épp beszólt nekik.

2021. szept. 6. 18:51
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer voltam kedves olyannal aki nem jött be. Udvariasan tudattam vele. Mèg keményebben nyomult ezert határozottan elküldtem.

Azonnal átváltott bunkóra, agresszívre. Minden ringyónak, goddiggernek elnevezett, ha ott lettem volna talàn meg is ver.

2021. szept. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, neki igy jo. Engem nem erdekel, miert. Sokkal pocsekabbul erezne magat, ha meg ez se lenne, es aki nem tetszik neki, az barmennyire szepen banik vele, ha keptelen tole akarni barmit.

A boldogtalansag egy jobb szintjen van, illuziok tartjak eletben. Pl.

2021. szept. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyesmi helyzetben vagyok, hogy olyannak tűnhetek akikről írsz.

Nálam a #3 által írt játszik. Nem akarok lesüllyedni a szintjére.

Amit a második felében írt, hogy talán ez által ő is normálisan viselkedne, az csak egy plusz pozitív hozadék lenne.


Amit a #4-ben írsz...mikor beszélünk, előfordul, hogy mosolygok, talán viccelődök is. Csak ő nem tudja, hogy ez nem neki szól, hanem mindössze olyan hangulatban vagyok, és nem vagyok hajlandó az ő bunkósága, mocsok természete miatt elrontani a kedvemet.

2021. szept. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én meg arra lennék kíváncsi a másik oldalról, ahol simán lezárultak a flörtölések, utána még miért adja folyton gorombán tudtára az egyik fél a másiknak, hogy miért, milyen jegyei miatt nem jön be neki. Ahol nincs nyomulás, megértette az egyik, hogy semmi nem lehet, a másik mégis azt csinálja amit te is írsz. Folyton a hibáira világít rá, ezzel folyamatosan megbántva.
2021. szept. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 akkor lehet rosszul fogalmaztam, itt pont hogy nyomul a másik továbbra is, annak ellenére hogy nincs esélye.
2021. szept. 7. 12:55
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Erdekes, en dolgoztam gyarban, volt egy nagyon feltekeny ferjem.

Sose voltam bunko a ferfiakkal (csak eggyel mert o mar ijeszto volt) csak egyszeruen tavolsagtarto. Es tartottak is a tavolsagot. Nem alaztam meg senkit feleslegesen.

2021. szept. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!