Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ferfiak! Letezik olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Letezik olyan, hogy a ferfi nem vonzodik a nőhöz, es megis osszejar vele legyottokra?

Figyelt kérdés

2021. szept. 7. 07:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Aha, arra jó
2021. szept. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
de azt megis hogy lehet ha nincs meg a vonzalom? Uristen most esett le, hogy o sotetben akarta csinálni 😂🤦🏽‍♀️ huhh de naiv vagyok
2021. szept. 7. 08:03
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha ez meglep, lesznek még meglepetések az életedben.
2021. szept. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
A kezéhez sem vonzódik, mégis használja..
2021. szept. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
A férfiaknak, különösen 40 éves kor alatt, erős szükséglet a rendszeres nemi kielégülés, amelyet nehéz elfojtani. Valószínűleg az illetőnek éppen nincs a képben más nő, akivel ezt elérhetné, így jobb híján téged használ időnként erre a célra. De legalább őszinte és nem hiteget azzal, hogy mennyire vonzó vagy neki.
2021. szept. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A légyottok pont ilyen esetekben alakulnak ki. Máskülönben kapcsolatot akart volna.
2021. szept. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%

Ki pontozza fel az 5öst? Szükséglet az, amire szükség van, a nemi élet, kielégülés az igény, rengeteg ember él nélküle!(40 éves kor alatt is) illetve ehhez milliók nem használnak eszközként random nőket/férfiakat!


Az ilyen agyatlanokat tanulásra kellene küldeni, mielőtt bemagyarázzák, hogy normális átverni másokat, hogy nekik jó érzésük legyen!

2021. szept. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
Mi nem pillangóelven működünk. Kanos a faszi, rádnéz, aha aha jóaz toljukneki. Namost természetesen nem mind ilyen, de ha nagyon leegyszerűsitjük akk mi inkább a formákat, méreteket nézzük mintsem azt h mennyire romantikus vagy érzelmileg "felkavaró" a nő.
2021. szept. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen, érnek meglepik, pedig mar nem tini vagyok 😂 Csak nekem ez furcsa, mivel hosszutavu kapcsolataim voltak, es kesz. Itt a sracnal igazandibol en mondtam, hogy komolyat nem szeretnek, es tovabbra is ezt gondolom, csak érdekesnek talalom, h mindennap semmitmondoan ir, mintha fenntartani akarna a kapcsoltot, de ezt elintezi par smikeyval, reggeli delutani, es esti mizukkal, mitcsinalszokkal.. En kommunikativ vagyok, tobb szavas mondatokban valaszolok, o viszon egy-ket szoval reagal, es eltelik jo par perc.. Abbol gondoltam, hogy nem vagyok az esete, mert duci holgyeket likeol facebookon, na en meg sportos alkat vagyok. Irtam neki, csak akkor irjunk, ha akarunk talalkozni. Be is tartotta, 3 napig semmi, ma en irtam ra, hogy delutan fussunk ossze. Most megint mizuk, smiley-k.. es elkezdtem kattogni ezen, hogy hm most amugy vonzonak is tart, vagy csak jolvanazugy arra? Nem tudom, ha nem vonzodik, az engem valamiert zavar 🤔 de lehet csak en spilazom tul, es egyszeruen csak engedjem el ezt, es élvezzem az egyuttletet? 1x azt mondta komoly is lehetne, majd azt, hogy nem akar komolyat.. En egy rossz kapcsolatban eltem, ahol lelkileg sokat sérültem, es ettol fuggetlenul igenyelnem azt, hogy kapjak bokokat mondjuk, vagy erezzem, hogy igenis vonzo no vagyok
2021. szept. 7. 11:03
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Hát, ilyen a "kommunikáció", ha alkalmi dugós kapcsolatot tart fenn valaki. Valamit oda kell néha böfögni, de igazából pont lesz*rja, a lényeg, hogy a lehetőség megmaradjon. Ennek megint nincs köze a vonzalomhoz. Ha meg olyannal akarsz dugni, akinek be is jössz, miért nem keresel másikat? Probléma megoldva.
2021. szept. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!