Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gáz, ha írásban kérem el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha írásban kérem el a telefonszámát, miközben élőben is megoldhatnám?

Figyelt kérdés

Van egy kolléganő, akivel már egy ideje szemezünk. Tudom, hogy én is tetszem neki, erre egyértelmű jelek voltak.

Néhány szóváltás, köszönés volt eddig, de olyannyira sem ismerősöm, hogy bármilyen online platformon fent legyen nekem az ismerősök között.

Szóval 2 hetente egyszer összefutunk a folyosón, ez túl ritka alkalom és akkor az egyszer amikor ott vagyok és ő is, éppen valakivel beszélget vagy én vagyok társaságban, egy másik alkalommal megkérdezhetném csak hirtelenjében leblokkolok és már el is ment, és ezzel el is ment egy hónap.

Ha elég magabiztos lennék, megoldhattam volna már, és ezt ő is tudja. Így kicsit cikinek érzem a munkahelyi belsős üzenőrendszerben emiatt rástartolni, ott már munkaügyben váltottunk egy-két szót.

De pedig ez az egy megoldás tűnik kivitelezhetőnek, csak attól tartok, hogy emiatt csalódni fog bennem, hogy nem voltam elég emberes odamenni hozzá szemtől szemben. Az biztos, hogy vár, mert látszik rajta. Csak talán nem így várna.



2021. szept. 9. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Írd neki azt, hogy tudna-e rád szánni 5 percet valamikor, mert beszélni szeretnél vele. Aztán így a "beszariság" is le van tudva, mert tuti beszélned kell vele, meg ő se lesz társaságban.
2021. szept. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

Attol függ nagy "hal", NŐ, vagy csak egy kis nő akinek bejonnek az ilyen szonyeg alatt lapulso sunyi sztorik is.


Minden nőnek maskepp esik.

2021. szept. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg arra vár, hogy kezdeményezz, akkor mindegy lesz, hogy hogyan teszed.

Ha nemleges választ kapsz, akkor az nem azért lesz, mert nem élőben kérted el a telefonszámát 😉

2021. szept. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem gáz. Megírod, hogy eddig nem volt alkalmad személyesenA, de most megtennéd. Akkor leszel bajban, ha megadja, és nem hívod fel aznap!
2021. szept. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ugyanez az ötlet nekem is felmerült, hogy csak ráírok, hogy jöjjön ki, akarok kérdezni valamit. De azzal is bajlódok, mert ha ott leszek, lehet megint beszari leszek, vagy éppen ott lesz egy zavaró kolléga, esetleg a főnök, akármi. Nincs olyan hely, ahol garantált hogy csak kettesben leszünk.
2021. szept. 9. 18:36
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kollegam siman elkerte a magan szamom annyival hogy amiert b.szom felvenni a céges telot meg alig járok be dolgozni is, legyek szives megadni a számom.


Ő igy startolt rám :D

Talalt simán egy apropót.

Hát kulonbozo pasik vannak.

2021. szept. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Ne vacilálj sokat, kérd el levélben, most, vagy soha! Ahogy előttem is írták :igazándiból mindegy, hogy kezdeményezel nála, ha bejössz neki!
2021. szept. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Hat nem azert utolso de aki pl a neten kerdezi meg tolem azt pl h majd megcsokolhat e en helybol kivágom..
2021. szept. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%
Nagyon nem mindegy maga a nő. Hogy egy kis béna csicska e aki orul ha egyaltalan rair vki, vagy valodi nő akinek valodi ffi kell.
2021. szept. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon gáz. A folyosón csak oda kéne menni és beszélni vele, mikor te vagy társaságban akkor otthagyni őket és őt megkérdezni hogy van. Nem bonyolult ez, csak el kell kezdeni.
2021. szept. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!