Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van ertelme harmadik randinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ertelme harmadik randinak ha az elozo ketton nem tortent semmi, csok se? Randiztam egy lannyal de bucsuzasnal azt mondta mikor rakerdeztem a csokra, hogy majd a 3. randin talan megcsokolhatom - nem szo szerint. Eleg visszafogottnak tunt.

Figyelt kérdés

2021. szept. 9. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Csókra ne kérdezz rá, mert megöli az egészet.

Ha olyan a hangulat, akkor hajolj közel, de előtte teszteld puszikkal, ha azt fogadja, meg az öleléseidet is, élvezi ha érintkezik veled, elfogadja stb, akkor jöhet csók. Ha húzodozik, akkor feleslege bepróbálkoznod, kérdéssel meg végképp.

2021. szept. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ne ad fel, mindenki más, máskor képes befogadni a különböző közeledéseket. az én barátomnak mindenki azt mondta hogy nem lesz olyan idióta nő aki az 5. randiig várni fog a csókra. mégis kivártam, mert éreztem hogy nála ez kényesebb dolog (mint később kiderült, gyerekkori traumák miatt). ez volt májusban, azóta is együtt vagyunk


szóval szerintem menjetek hrmadik randira. ha nagyon szeretnéd a csókot, teremts olyan környezetet (nálunk pl egy kiöltözős közös avcsi volt a víválasztó, nála)

2021. szept. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a hangulat, élvezitek egymás társaságát, akkor én sem adnám fel, de valóban nem jó ötlet megkérdezni, jön az magától a megfelelő pillanatban.
2021. szept. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oke igazatok van. Tudnatok valami oteletet adni a harmadik randihoz, hogy hova vigyem?
2021. szept. 9. 22:23
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Talalkozz vele. Ezzel mutatja,h komolyan vesz. Orulj neki.


En ket het talalkozas utan csokoloztam a mostani elettarsammal es fel ev utan fekudtem le.

2021. szept. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem a romantika akkor idnult meg érzésben meg agyban ha kivilágított valamit néztünk a sötétben (pl hidat, épületet, tájat). Budapesten pl a Gellért hegyről néztük a kivilágított várost a negydik randin (és akkor sem csókolt meg), de akkor nagyon "Illett volna"
2021. szept. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jo akkor meg egy randit bevallalok lassuk hogy megy 🙂.

Koszonom mindenkinek aki valaszolt!

2021. szept. 10. 10:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Majd mondd mi lett
2021. szept. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Volt 3. randi, setaltunk este. Kemia semmi, bar jol elbeszelgettunk.

A bucsuzasnal meg probaltam valamit kozeledni de csak egy arcra puszi lett megengedve.

Tobb randinak mar nem latom ertelmet.

2021. szept. 15. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!