Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel okozna kellemes meglepet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel okozna kellemes meglepetést számodra a másik egy első randin a mai elcseszett világban?

Figyelt kérdés

A külsőségeken kívül...

Belső tulajdonságokra gondolok, viselkedésre.



2021. szept. 12. 13:33
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Női és férfi oldalra egyaránt kíváncsi vagyok!
2021. szept. 12. 13:35
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Kiderülne, hogy egy értelmes ember. Ez extrém ritkaság manapság.
2021. szept. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Ha intelligens, vicces, őszinte, érzelmes. Pár hónapja kezdtem el újra ismerkedni és brutálisan szörnyű a női felhozatal.
2021. szept. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
48%
3-as, ne a tinderen keresgess a szutyok közül
2021. szept. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%

Ha egy àtlagos, normàlis, pasi lenne akinek nem a szex a legfontosabb.

A legtöbb csak dugni akar, nincs normàlis étékrendje. Elviselhetetlen.

2021. szept. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#4

Miért,hol lehet találni olyan nőt,amit a 3mas felvázolt?

Én is tipikus normális, rendes lányt keresek.Elfogytak :)

2021. szept. 12. 13:43
 7/21 anonim ***** válasza:
19%

#4: Meséljek az élőben megismert lányokról? :DDD


#5: Miért van az, hogy a férfiakkal szemben lazán benyomjátok az ilyen általánosításokat, de ha mondjuk pénzéhesnek vagy felszínesnek nevezik a nőket, akkor felháborodtok?

Nem lehet, hogy akik ilyen általánosításokat nyomnak, talán velük van a probléma? Egy csomó pasinak nem a szex a legfontosabb. Ők vannak jellemzően sorozatosan friendzone-ba nyomva.

2021. szept. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
3%

4-es vagyok.


Hol ismerted meg élőben a lányokat? Majka koncerten? Mert akkor ne várj sok pozitív fejleményt.


Az általánosítás mindkét oldalról jellemző, csak több itt a nő, aki szavaz és ezért vannak különbségek a százalékokban.

2021. szept. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

#8: Engem személy szerint érdekelne, hogy milyen kábítószert használsz?


Vegyük amúgy a Majka koncertet, amin még sosem voltam. Szerinted, ott csak olyan lányok vannak, akik nem értelmesek? A városomban szokott lenni koncertsorozat. Alig van program, szóval boldog-boldogtalan elmegy rá. Mert ez van és bulizni akarnak.


Ja és Majka. Nekem pár száma bejön. És? Most akkor nem leszek értelmes vagy mi? Remélem, hogy ha a zenei ízlés alapján ítélsz, nem sorolod magad az értelmes emberek közé.


Szóval, meséljek a megismert csajokról vagy pufogsz tovább, mint egy kisgyerek? :D

2021. szept. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%
Vicces, érzelmes, és sokféle embert könnyű találni, de olyat, aki lojális, alázatos, képes magát alárendelni egy életcélnak, olyan már sokkal kevesebb van.
2021. szept. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!