Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első élő találkozás hosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első élő találkozás hosszabb idő után?

Figyelt kérdés

Beszélgetek egy sráccal, már lassan 2 hónapja. Egyértelműen kedveljük egymást, megvan a közös érdeklődés stb. Hasonló területen is dolgozunk mind a ketten. Tudom, nem a legoptimálisabb, de sajnos ennyi idő alatt még nem sikerült találkoznunk, sajnos elég messze lakunk egymástól, és valahogy sosem jött össze. Viszont az utóbbi időben egyre inkább kezdem érezni, hogy már esedékes lenne, hiszen amit írásban lehetett már mindent megbeszéltünk, kéne egy találkozó, hogy "fellobbanjon" megint a szikra, hogy úgy mondjam.

Jövő héten lesz egy rendezvény, ahová mind a ketten megyünk. Részben kapcsolódik a munkához, de elég szabad a program, szóval tudnánk találkozni, beszélgetni.

Én elég félénk személy vagyok, azaz inkább úgy fogalmazok, kell egy kis idő amíg felszabadulok, és utálok kezdeményezni. Kicsit tartok ettől a találkozótól, hiszen ennyi idő alatt már biztos kialakult mindkettőnkben egy kép a másikról, és vajon meglesz-e a szimpátia/kémia amire számítok? Nyilván a stressz se segít, és nem szeretném emiatt elrontani.

Ilyekor mégis mivel kezdjem, hogy menjek oda hozzá? stb... Sajnos az overthinking már most, jóval előre elkezdődött. Nem volt még párkapcsolatom, ő az első személy aki tényleg szimpatikusnak tűnik külsőre és belőre is. Valószínűleg ezért is vagyok ideges.

21 éves vagyok, ő 25. Bármilyen tanácsot elfogadok igazából, vagy személyes tapasztalatot hasonló szituációkból :D


2021. szept. 14. 19:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
2 hónapig mit caináltatok hogy még azt sem tudod mit mondanal neki
2021. szept. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
2 hónap alatt csak megismertétek egymást annyira, hogy legyen valami téma. Majd beszélgettem legrosszabb esetben a melóról meg hogy milyen unalmas a rendezvény.
2021. szept. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nyilván lenne téma, nem is kevés. Csak valahogy úgy érzem, hogy a hosszú idő miatt az elvárások is nőnek ilyenkor, és mivel ilyen nyomi vagyok ez megijeszt. Aztán valószínűleg úgyis jön majd magától, legalábbis remélem :'D
2021. szept. 14. 20:10
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen mindegy, hamvába holt dolog ez. Ha két hónap alatt nem voltatok képesek egymásra szánni egy délutánt, mégis hogyan gondolhatod, hogy ebből lesz valami?
2021. szept. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát, nem baj, végülis már hozzászoktam a forever alone élethez..
2021. szept. 14. 21:02
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Itt nem a két hónap a mérvadó, teljesen jól csináltátok. A lepontozó majmok jöjjenek csak.

A legnagyobb problémát az overthinkingbe látom mert én is ilyen voltam. Ez rontja el a pillanatot, le kell állítani magad és csak várni az eseményt. Ismeritek már annyira egymást, hogy valószínűleg csettintésre megy a beszélgetés majd.

2021. szept. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ide mindenképp megyünk, szóval majd kiderül.. Tudom, hogy sok a 2 hónap, de annyi féle szituáció van, szerintem ebből a szimpla tényből még nem feltétlenül lehet levonni semmit.

Ha nem érdekelném már rég lekoptathatott volna, én úgy gondolom, főleg, hogy minden ujjára tudna csajt találni, ha szeretne.

Én inkább magányos farkas vagyok, és amúgy tök jól elvagyok egyedül. Nem is igazán keltette még fel senki az érdeklődésemet, és csak azért, hogy legyen valakim, nem fogok lejjebb adni, mert az senkinek se lenne jó. Nyilván örülnék, ha jól menne a dolog, ezért is jött, hogy kiírjam ezt a kérdést, hiszen semmi tapasztalatom ilyen téren. De azt hiszem a legjobb tanács tényleg az, hogy ne agyaljam túl, ha jó lesz jó lesz, ha nem hát nem.. :)

2021. szept. 14. 21:41
 8/14 anonim ***** válasza:

Volt 2 hónapos ismerkedèsem, katasztofàlis volt.Csak azért nem írtam , hogy hagyjuk , mert ismerősön keresztül törtènt...


Itt nem ismerem a partnered, de te normàlisnak tűnsz. Gondolom sokat irogattatok egymàsnak ( nem úgy mint nàlam a másik fèl ) gondolom a màsik fèl èrdeklődő volt ( nem úgy mint nàlunk ) , ha a válaszod igen , ne agyald túl , szerintem adni fogja magát a szitu

2021. szept. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Te vagy a lány?
2021. szept. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%

A helyedben innék egy pohár bort a találkozás előtt. Nem részegre de feloldódni. És onnan adja magát.


Arra is gondolj hogy nagyon hasonlóan érezhet

2021. szept. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!