Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek után lenyugszik? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után lenyugszik? Nagyon ratelepedtem a pasira,akivel 2 hónap után találkoztam újra. Előtte 6 hónapig jártunk,illetve akkor se neveztem,éreztem normális kapcsolatnak.

Figyelt kérdés

Az oka,hogy én sokkal több beszélgetésre,meghittsegre vágytam volna, O meg futott a munka után. Fél év alatt ezért keveset találkoztunk, és megszakadt, beleütközött egy problémába, kihagyott belőle. Majd nemreg felvette velem a kapcsolatot, találkoztunk és bevallottan,szeretem. már nem tudom azt tolerálni ami a múltba volt. A munkamaniajat,jatekfuggeset, és nagyon kiosztottam,mert nekem több kell ennél. Sokat hívtam, írtam neki,és azt mondta,ettől O kikeszul.Nem mondta,hogy vége,de érezhető,hogy az agyara mentem. Van esély,ha nem keresem,akkor lenyugszik?

Egyébként tudom,szar kapcsolat,helyzet miatt minek tartok Ki. Ez meg már az én lelki világomnak az elemzése lehetne.


2021. szept. 15. 15:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Írtam,hogy várom,mikor találkozunk, mikor jön. És azt is mondtam,hogy nekem már nem megfelelő az ha ennyi idő után 4-5 órát találkozunk.
2021. szept. 15. 15:24
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem kellesz ennek a pasinak, de ahogy jellemezted őt, nem sok mindenról maradsz le. Munkamánia meg azért van hogy lekoccoljon, mert nem bírt már lerázni.
2021. szept. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A munkamania kezdettől fogva megvan. Penzhajhasz
2021. szept. 15. 15:30
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, biztos az agyára mentél hogy sokat beszéltél meg kerested, tehát ez nagyon egyoldalúnak tűnik a vonzalom, szal én nem tervezgetnék, ettől függetlenül lehet hogy belemegy, de ha annyira kell neked akkor kevesebbet adj magadból mert így elveszed a kedvét az érdeklődését a nyomulással. Az is lehet, hogy simán aszociális akkor meg mindegy mit csinálsz, nem fogod éredekelni.
2021. szept. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély, hogy felbukkan. De arra nincs garancia, hogy változtat a hozzáállásán és megfontolja az igényeidet.
2021. szept. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen helyzetben vagyok...

Csak randiztatok? Vagy kapcsolatban” voltatok az elején amikor ez elkezdődött?

2021. szept. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Beteges amit csinálsz , ő meg kihasználja a helyzetet aztán amikor jön egy jobb opció el fog dobni mint egy taknyos zsepit.
2021. szept. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

Nem egymast keresitek.

Neki olyan kell aki tolerálja azt hogy szuksege van idore a munkahoz vagy jatszani, neked meg olyan kell aki inkabb csóro es hobbyja sincs es szoval ugy ráér.

2021. szept. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég jöttem össze egy sráccal akire illene a leírás s az is ismerkedett egy lánnyal.


De én esetemben ez úgy néz ki:

a srác két állásban dolgozik, este 9 után esik haza s van otthon is elég dolga, persze, hogy fáradt. Kockulna is ha lenne rá ideje.

De velem pl találkozót sose mond le hétköznap se, lelkes, ötletei vannak, igyekszik nappal is jelen lenni az életemben. Cserébe nem élek ezzel vissza s hagyom levegőhöz jutni.


Kajtatott utána egy lány akit nemrég tiltott, mivel elmondása szerint amíg nem ismert nem akart komoly kapcsolatot az időhiány miatt.

Előttem volt egy ismerkedése mással, ez a lány meg tapadt, kérdés nélkül 2 alkalom után "kapcsolatban" státusz, anyukának bemutatná, követelőzött s nem értette a nem szót s a visszautasítást.

Nem kell követelni a találkozót, egy férfi képes eldönteni mire akar szánni időt.

2021. szept. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
en azt gondolom hogy az a no aki a ferfit valoban erdeki az nem tud az agyara menni. akkor tartja a not a ffi nyomulosnak es erzi tehernek ha nem kell az a no igazan, akkor minden megnyilvanulasa zavaro a ffinek.
2021. szept. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!